bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 października 2020
  • wyświetleń: 1556

Jak zagospodarowane ma być Śródmieście? Wyniki geoankiety

Znane są wyniki geoankiety na temat Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru śródmieścia położonego na zachód od rzeki Białej do terenów kolejowych w ramach konsultacji społecznych w Bielsku-Białej. Biuro Rozwoju Miasta Bielsko-Biała opracowało raport na ten temat.

ankieta, głosowanie, wybory
Jak zagospodarowane ma być Śródmieście? Wyniki geoankiety


Celem geoankiety było zebranie informacji od mieszkańców i użytkowników śródmieścia Bielska-Białej o ich codziennych doświadczeniach związanych z korzystaniem z tej przestrzeni oraz o preferencjach i propozycjach dotyczących nowych sposobów jej zagospodarowania.

Geoankieta została opracowana przez Biuro Rozwoju Miasta przy współpracy z Fundacją Sendzimira w ramach projektu Wspólna Przestrzeń - partycypacyjne planowanie przestrzenne w gminach współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Raport z geoankiety dostępny jest tutaj.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.