bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 października 2020
  • wyświetleń: 1932

Za niszczenie wycieraczek może iść nawet na 5 lat do więzienia

Mężczyzna szedł ulicą Adama Mickiewicza i... niszczył wycieraczki w samochodach. Do takiego zdarzenia doszło w nocy w miniony piątek, 2 października. Za przestępstwo sprawcy grozi od 3 miesięcy nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

straż miejska
Mężczyzna niszczący wycieraczki zatrzymany przez straż miejską · fot. Straż Miejska w Bielsku-Białej


2 października około godziny 23.50 dyżurny monitoringu straży miejskiej podczas obserwacji centrum miasta zauważył na ul. Adama Mickiewicza mężczyznę, który uszkodził kilka pojazdów zaparkowanych wzdłuż ulicy niszcząc ich wycieraczki. Dyżurny niezwłocznie skierował na miejsce patrol straży miejskiej. Sprawcą zdarzenia okazał się być mieszkaniec Bielska-Białej.

Ujętego mężczyznę przekazano przybyłemu na miejsce patrolowi policji. Jak informuje bielska straż miejska osoba, która niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku cudzą rzecz, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

mp / bielsko.info, źródło: Straż Miejska Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.