bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 lipca 2012
  • wyświetleń: 2066

Wymieniał oponę, stracił laptopa

Walizka z laptopem i gotówką w kwocie kilkudziesięciu tys. zł. padła łupem rabusia, który wykorzystał moment nieuwagi kierowcy wymieniającego koło w swoim pojeździe. Policja apeluje o ostrożność! Złodzieje kolejny raz znaleźli łatwy sposób na szybkie zdobycie gotówki. Przecinają oponę w samochodzie i czekają, aż kierowca zabierze się za wymianę zdefektowanego koła.

Do kradzieży doszło w piątkowe popołudnie na bielskiej ul. Zamoyskiego. Zanim kierowca został okradziony prawdopodobnie przez cały czas był obserwowany przez rabusia, który widział jak pokrzywdzony podjechał terenową toyotą pod bank w centrum miasta i wypłacił gotówkę.

Złodziej celowo przeciął oponę w jego samochodzie. Kiedy kierowca wymieniał przebite koło, a drzwi w samochodzie były otwarte został okradziony. Z siedzenia zniknęła walizka, a wraz z nią laptop i pieniądze.

- Jeśli już dojdzie do podobnej sytuacji i zajdzie konieczność wymiany koła, po umieszczeniu w samochodzie wartościowych przedmiotów zamknijcie drzwi, a na pewno unikniecie kradzieży - ostrzega policja.

Osoby, które są w stanie pomóc w ustaleniu sprawcy opisanej wyżej kradzieży są proszone o kontakt z Komisariatem Policji III w Bielsku-Białej przy ulicy Traugutta 2c, nr tel. 33 8121700 lub z najbliższą jednostką policji (nr tel. alarmowych 997, 112). Policja zapewnia anonimowość.

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.