bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 października 2020
  • wyświetleń: 14922

[FOTO] Nietypowa kraksa na Andersa. Latarnia przebiła Skodę!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło w środę, 30 września około godziny 19:40 na al. Andersa w Bielsku-Białej. Zderzyły się tam dwa pojazdy. W skutek kraksy uszkodzona została latarnia, która spadła na przejeżdżającą Skodę Octavię i wbiła się do jej wnętrza. Patrząc na zdjęcia trudno w to uwierzyć, ale nikomu nic się nie stało.

Kraksa na al. Andersa w Bielsku-Białej - 30.09.2020 · fot. Bielskie Drogi


Zawinił kierujący Mercedesem, który podczas zmiany pasa ruchu wymusił pierwszeństwo na kierowcy dostawczego Volkswagena. Ten wpadł na trawiasty pas rozdziału i uderzył latarnię, która spadając przebiła przednią i boczną szybę Skody Octavii. Kierująca czeskim samochodem wyszła z tej opresji bez szwanku.

Skutki zdarzenia neutralizował jeden zastęp straży pożarnej z JRG-1. W związku z tym, że nie było rannych, policjanci zakwalifikowali to zdarzenie jako zwykłą kolizję drogową, a sprawca został ukarany mandatem karnym. Utrudnienia w ruchu trwały przeszło godzinę.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj