bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 września 2020
  • wyświetleń: 1146

Bezpłatna rehabilitacja dla niesamodzielnych chorych z Bielska-Białej

Opiekujesz się osobą, która ze względu na swoją chorobę lub niepełnosprawność nie może samodzielnie wykonywać czynności dnia codziennego i wymaga stałej opieki lub wsparcia? Teraz możecie skorzystać z bezpłatnej pomocy rehabilitantów oraz psychologa w ramach projektu realizowanego przez bielskie centrum medyczne Konior Clinic.

rehabilitacja
Bezpłatna rehabilitacja dla niesamodzielnych chorych z Bielska-Białej · fot. Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej


Projekt jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. Świadczenia udzielane są na bieżąco, także w obecnej sytuacji epidemiologicznej - oczywiście z zachowaniem dbałości o bezpieczeństwo pacjenta i jego rodziny.

Z programu skorzystać mogą niesamodzielni mieszkańcy Bielska-Białej oraz ich opiekunowie. W ramach programu Konior Clinic zapewnia osobom niesamodzielnym rehabilitację w warunkach domowych (20 wizyt fizjoterapeuty) oraz wsparcie psychologiczne, które może pomóc w uporaniu się z emocjami towarzyszącymi chorobie i ograniczeniom z niej wynikającym. Na wsparcie psychologa liczyć może także opiekun osoby niesamodzielnej.

Dokumenty zgłoszeniowe do programu bezpłatnego wsparcia osób niesamodzielnych oraz szczegółowe informacje o projekcie znajdują się na stronie internetowej Konior Clinic: www.koniorclinic.pl. Informacje udzielane są również telefonicznie: tel. 33 815 79 00.

Liczba osób objętych programem jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

mp / bielsko.info, źródło: Materiały prasowe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.