bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 28 września 2020
  • 29 września 2020
  • wyświetleń: 1292

Zadbaj o cholesterol z Naturhouse Bielsko-Biała!

Artykuł sponsorowany:

Szybkie tempo życia, spożywanie produktów przetworzonych, złe nawyki żywieniowe, nadwaga, otyłość - skutkiem czego jest m.in. wysoki poziom cholesterolu we krwi. Wielu Polaków zmaga się z jego podwyższonym poziomem i nawet nie ma o tym pojęcia.

Naturhouse


Najczęściej o tym, że wartość cholesterolu jest zawyżona, dowiadujemy się przy okazji wykonywania rutynowych badań laboratoryjnych. Gdy jego poziom jest lekko podniesiony, często wystarczy zmiana nawyków żywieniowych, natomiast gdy wskaźniki niebezpiecznie rosną, niezbędne jest włączenie odpowiednich leków, gdyż w przeciwnym wypadku, musimy liczyć się z nieprzyjemnymi konsekwencjami i rozwojem groźnych schorzeń jak np. miażdżyca czy choroby serca.

W ramach profilaktyki Naturhouse Bielsko-Biała przygotowało dla wszystkich zainteresowanych specjalną akcję „ZADBAJ O CHOLESTEROL”.

Akcja będzie miała miejsce w terminie 12-15.10.2020 w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Bielsku-Białej przy ul. Gazowniczej 1. W czasie jej trwania będą mogli Państwo zasięgnąć porady u dietetyka, otrzymać wskazówki żywieniowe oraz poznać naturalne suplementy, które skutecznie pomagają w obniżeniu poziomu cholesterolu.

Dodatkowo, osoby, które zdecydują się na podjęcie pełnej trzytygodniowej kuracji obniżającej poziom cholesterolu, otrzymają na nią specjalnie przygotowany rabat w wysokości 20%!

Naturhouse


Wszystkie osoby, które chciałyby odbyć konsultację z dietetykiem w ramach akcji profilaktycznej zapraszamy do rezerwowania terminów telefonicznie lub osobiście w godzinach otwarcia placówki.

Zapisy na konsultacje do 9 października 2020. Ilość miejsc ograniczona.

Centrum Dietetyczne Naturhouse

Godziny przyjęć:


  • Poniedziałek, Czwartek 11:00 - 19:00
  • Wtorek, Środa, Piątek 7:00 - 15:00