bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 lipca 2012
  • 6 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 3956

Zbiórka elektrośmieci w Bielsku

Od sierpnia do listopada firma Biosystem S.A. - Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego przeprowadzi zbiórkę elektrośmieci. Na terenie naszego miasta odbędzie się 30 zbiórek w miejscach, które zostały wskazane przez Rady Osiedli.

Elektrośmieci


Elektrośmieci


W miejscu zbiórki zostanie podstawiony specjalny samochód, w którym pracownicy firmy Biosystem S.A. będą przyjmowali elektrośmieci. Podczas zbiórki mieszkańcy będą mogli pozbyć się problemowych odpadów między innymi takich jak:
- AGD, od dużych (lodówki, zamrażarki, kuchenki elektryczne, odkurzacze itp.) po najdrobniejsze (takie jak suszarka do włosów, lampka biurkowa, grzałka elektryczna, toster czy lokówka),
- RTV (telewizory, tunery, radia, magnetofony, głośniki, telefony komórkowe, monitory, klawiatury komputerowe itp.),
- i innych (np. żarówek, świetlówek, kabli elektrycznych, ładowarek).

W trakcie zbiórki, mieszkańcy którzy oddadzą zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny otrzymają eko-gadżety. Jeżeli ktoś z mieszkańców nie zdąży na zbiórkę na terenie wyznaczonym dla swojego osiedla może, we skazanym w harmonogramie terminie i godzinach, oddać swoje "elektrośmieci" w trakcie zbiórki w innych punktach Miasta.

We wszystkich miejscach zbiórka prowadzona będzie w godzinach 16:30 do 19:30. Prosimy o przywożenie elektrośmieci w wyznaczonych godzinach i oddawanie ich kierowcy oznakowanego samochodu firmy Biosystem S.A.

new / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.