Wiadomości

  • 24 września 2020
  • 1 października 2020
  • wyświetleń: 2398

Mój teatr - jubileuszowy konkurs fotograficzny Teatru Polskiego

Za nami:

Czy budynek Teatru Polskiego nie jest jednym z najciekawszych obiektów do fotografowania (i podziwiania) w Bielsku-Białej? Trzeba przyznać, że nasz teatr jest wyjątkowo fotogeniczny. A że w tym roku obchodzi swoje okrągłe, 130-urodziny, instytucja zorganizowała konkurs fotograficzny „Mój teatr”.

teatr, scena, aktor, teatr polski
Teatr Polski w Bielsku-Białej ogłasza jubileuszowy konkurs fotograficzny "Mój teatr" · fot. Wiktor Czosnowski / bielsko.info


Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać zdjęcia, na których uwieczniony jest budynek Teatru Polskiego. Nie jest ważne, kiedy powstało zdjęcie - organizatorzy czekają zarówno na fotografie współczesne, jak i archiwalne.

- Nie oczekujemy fotografii zrobionych profesjonalnym sprzętem; można nadsyłać zdjęcia zrobione komórką. Jak zwykle liczymy na Państwa pomysłowość, a niekonwencjonalne podejście do tematu będzie mile widziane - mówią organizatorzy.

Spośród nadesłanych prac zostaną wybrane trzy najciekawsze, które nagrodzone zostaną nagrodami -niespodziankami - między innymi zaproszeniami na przedstawienia oraz unikatowymi teatralnymi maseczkami.

Wybrane zdjęcia będą publikowane na stronie Teatru i w mediach społecznościowych. Niewykluczone, że z fotografii powstanie specjalna jubileuszowa galeria.

- Czekamy więc na zdjęcia, na których uwieczniony został szacowny Jubilat. Najbardziej ucieszą nas te, na których razem z zabytkowym budynkiem sportretowani będziecie Wy, nasi widzowie - mówią pracownicy Teatru.

Termin nadsyłania prac mija 27 października 2020 r. Zdjęcia należy nadsyłać na adres: konkurs@teatr.bielsko.pl.

Fotografie będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: kat. 1 - autorzy w wieku poniżej 26 lat. Kat. 2 - autorzy w wieku powyżej 26 lat. Wynik konkursu ogłoszony zostanie na stronie Teatru Polskiego: teatr.bielsko.pl. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową.

Uwaga! W treści maila należy umieścić następujące oświadczenie:

Oświadczam, że jestem autorem nadesłanej pracy. Wyrażam zgodę na publikację nadesłanego przeze mnie zdjęcia/ zdjęć na stronie internetowej oraz z mediach społecznościowych Teatru Polskiego.

Wyrażam/ nie wyrażam zgody* na podpisanie zdjęcia moim imieniem i nazwiskiem.
Zdjęcie ma być podpisane: imię i nazwisko/ pseudonim*
Należę do kategorii wiekowej: kat. 1 / kat. 2*
(podpis - imię i nazwisko)
* wybrać odpowiednie


mój teatr konkurs

ar / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj