bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 lipca 2012
  • wyświetleń: 2850

Narkotykowy diler zatrzymany

Policjanci zatrzymali 28-letniego mężczyznę podejrzanego o handel narkotykami. W czasie przeszukania dilera i jego mieszkania odnaleziono 80 porcji amfetaminy i blisko 300 porcji marihuany. Za przestępstwa te sprawcy grozi do 10 lat więzienia.

policja
fot. Policja


Policjanci uzyskali informację, z której wynikało, że młody mężczyzna poruszający się czerwonym audi może handlować środkami odurzającymi. Na bielskiej ul. Akademii Umiejętności zauważyli jego pojazd. Kiedy postanowili go wylegitymować, sprawca rzucił się do ucieczki. Zatrzymano go po krótkim pościgu.

W trakcie jego przeszukania odnaleźli amfetaminę. Pozostałe narkotyki odnaleziono w czasie przeszukania mieszkania dilera - w sumie ponad 80 porcji amfetaminy i prawie 300 porcji marihuany. Zabezpieczono też gotówkę pochodzącą z handlu narkotykami i wagi elektroniczne.

W trakcie sprawdzeń w policyjnych bazach okazało się, że zatrzymany jest poszukiwany przez żywieckich policjantów. Przewieziono go do policyjnego aresztu. W przeszłości był już karany za przestępstwa narkotykowe, za co trafił do więzienia na 4 lata. Za obecne przestępstwa odpowie w warunkach recydywy. Grozi mu do 10 lat za kratami.

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.