bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 września 2020
  • wyświetleń: 2909

Karta Seniora cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem

16 września mija rok, odkąd rok seniorzy Bielska-Białej mogą składać do Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego wnioski o wydanie Karty Seniora. Wydano już ponad 5,5 tysiąca kart.

Karta Seniora cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem
Karta Seniora cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem · fot. UM Bielsko-Biała


Ta cenna inicjatywa skierowana do mieszkańców powyżej 65. roku życia realizowana jest w ramach miejskiego programu Miejsce przyjazne dla seniorów. Od początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony beneficjentów. Dotąd zostało wydanych 5665 kart.

Ich posiadacze mają możliwość skorzystania z różnego rodzaju zniżek, rabatów, czy promocji zaoferowanych przez partnerów programu. Obecnie, oprócz miejskich jednostek organizacyjnych, w gronie partnerów znajduje się kilkunastu bielskich przedsiębiorców, którzy zaproponowali posiadaczom karty różnego rodzaju ulgi, m.in. na usługi gastronomiczne, edukacyjne, rehabilitacyjne, pielęgnacyjne i inne.

Urząd Miejski bardzo dziękuje wszystkim tym partnerom za zaangażowanie i podjętą współpracę. Jednocześnie zachęca wszystkich bielskich przedsiębiorców, by przystąpili do programu i tym samym wsparli działania miasta na rzecz osób starszych.

Więcej informacji w Wydziale Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego przy pl. Ratuszowym 6, II piętro, pokój nr 223 i 225, tel. 33 497 14 92, 33 497 14 99.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.