bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 września 2020
  • wyświetleń: 1603

Policja poszukuje świadków wypadków drogowych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Bielscy policjanci poszukują świadków wypadków, do których doszło 21 i 25 sierpnia na drogach w Bielsku-Białej. W wyniku tych zdarzeń poszkodowani doznali obrażeń ciała i potrzebna była hospitalizacja. Policja prosi o kontakt osoby, które były ich świadkami.

Policja, radiowóz, samochód
Policja poszukuje świadków wypadków drogowych · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


Pierwsze ze zdarzeń drogowych miało miejsce w piątek, 21 sierpnia 2020 roku około godziny 19.30 w Bielsku-Białej na ul. Jagienki. W zdarzeniu ucierpiał pasażer pojazdu jednośladowego, który w niewyjaśnionych okolicznościach spadł na jezdnię. Kierujący jednośladem oddalił się miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanemu.

Drugie zdarzenie miało miejsce we wtorek, 25 sierpnia 2020 roku około godziny 14.10 w Bielsku-Białej na skrzyżowaniu ulic Bestwińskiej i Jasna Rola. Kierujący pojazdem Fiat Punto potrącił jadącą chodnikiem rowerzystkę, która doznała obrażeń ciała.

Policja prosi wszystkich posiadających informacje na temat powyższych zdarzeń o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej ul. Wapienna 45, telefon 47 857 1280, 47 857 1426, 47 857 1255 lub 112, adres poczty elektronicznej kryminalny@bielsko.ka.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką policji .

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj