bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 września 2020
  • 20 września 2020
  • wyświetleń: 11923

[FOTO, WIDEO] Miasto Kwiatów - bielski Rynek skąpany w kwiatach!

Bielski Rynek został skąpany w kwiatach! Wczoraj na głównym placu Bielska-Białej odbyła się impreza pod nazwą "Miasto kwiatów", podczas której wystąpili Paweł Mikler oraz zespół "Łąki Łan". Ciekawe wideo sprzed wydarzenia przesłał nam pan Tomasz Walczak, który nagrał je dronem sportowym. Zapraszamy do obejrzenia!"Bielsko-Biała Miasto Kwiatów" to kolejna odsłona wydarzeń z cyklu #DumnizBB pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta - Jarosława Klimaszewskiego. Bielsko-Biała zostało wybrane kwiatową stolicą Polski! Świętowali zatem wszyscy, wspólnie z wspaniałymi zespołami oraz organizacjami pozarządowymi. Bielski Rynek został przygotowany do imprezy już w piątek, kiedy to umieszczono na nim dużą liczba kwiatów (galeria poniżej). Rośliny wypożyczyły miejscowe firmy ogrodnicze

Bielsko-Biała Miasto Kwiatów - Rynek przygotowany na imprezę! - 18.09.2020 · fot. UM Bielsko-Biała


W niedzielę na Rynku w Bielsku-Białej odbyła się kolejna impreza, podczas której mini-peleton rowerowy dojechał do Parku Słowackiego. Ponadto w samym parku odbył się piknik, podczas którego bielszczanie mogli przespacerować się pośród drzew z Klubem Gaja oraz porozmawiać z Paprodziadem na temat ekologii. Dzieci mogły nauczyć się segregować śmieci razem ze smokami. Odbyły się też animacje dla dzieci, trening zumby i karaoke.

Na wydarzenie zaprosił Jarosław Klimaszewski - Prezydent Bielska-Białej.

ar, mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.