bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 września 2020
  • wyświetleń: 8381

[FOTO] Kraksa na Tańskiego. Rozbity autobus, dwa auta i stek wyzwisk...

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło w czwartek, 10 września około godziny 15:00 na skrzyżowaniu ulic Czesława Tańskiego i Św. Pawła w Bielsku-Białej (os. Polskich Skrzydeł). W kolizji uczestniczyły dwa samochody osobowe i autobus komunikacji miejskiej. Kierowcy musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami w ruchu.

Kraksa na osiedlu Polskich Skrzydeł - 10.09.2020 · fot. Bielskie Drogi + nadesłane przez czytelnika


Kierujący Skodą Citigo wyjeżdżał z podporządkowanej ulicy Św. Pawła i uderzył w bok Opla Astry jadącego ulicą Czesława Tańskiego. Siła uderzenia wytrąciła Opla Astrę z toru jazdy. Pojazd sunąc tyłem uderzył w narożnik jadącego z przeciwka autobusu MZK i otarł się o jego bok powodując znaczne uszkodzenia. Wyglądało bardzo poważnie, ale na szczęście obeszło się bez rannych.

Oberwało się kierowcy Opla Astry, który kompletnie nie zawinił. Przechodnie głośno komentowali zaistniałą sytuację obrażając kierowcę, który w ich mniemaniu był sprawcą zdarzenia (pojazd sprawcy został nie miał dużych uszkodzeń i stał kawałek dalej). Kilku kierowców, którym nie spodobała się zablokowana droga przyszło z pretensjami żądając utorowania przejazdu -posypały się wyzwiska. Uszkodzonego Opla nie dało się przepchnąć. Tylne koło było zaklinowane o elementy karoserii. Konieczny był przyjazd lawety, która tak jak inni także utknęła w korkach.

Ulicą Czesława Tańskiego jest poprowadzony objazd ul. Cieszyńskiej, która jest częściowo zamknięta podczas rozbudowy. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj