bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 września 2020
  • wyświetleń: 3899

Uwaga właściciele psów! Ktoś podrzuca kiełbasy z gwoździami

Weterynarze apelują do właścicieli psów z Bielska-Białej, by ci pilnowali na spacerach swoich czworonożnych pupili. Ktoś na ulicach miasta podrzuca śmiercionośne pułapki - kiełbasy z gwoździami ukrytymi w ich wnętrzu. Proszą także o informacje, gdyby ktoś posiadał informacje o sprawcy.

Uwaga właściciele psów! Ktoś podrzuca kiełbasy z gwoździami
Uwaga właściciele psów! Ktoś podrzuca kiełbasy z gwoździami · fot. Avi-Vet


Dramatyczny wpis ukazał się na stronie facebook’owej bielskiej przychodni weterynaryjnej: -Uwaga! Przy ulicy Jutrzenki 3 obok placu zabaw znaleziono świeżą, pachnącą kiełbasę, a w niej... gwoździe! - ostrzegają lekarze weterynarii.

- Wydawało się, że żyjemy w cywilizowanym świecie ale jednak nie.... Jeżeli ktoś coś wie o sprawcy prosimy o kontakt!!! - apelują.

I proszą właścicieli czworonogów, by pilnowali swoich pupili. Sprawca podrzucania śmiercionośnych kiełbas powinien dobrze się zastanowić - za uśmiercenie zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem grozi nawet dwuletni pobyt w więzieniu.

Loading...

raz / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.