bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 września 2020
  • wyświetleń: 1673

Oszuści podszywający się pod CBA chcieli wyłudzić pieniądze

W regionie grasują oszuści. Przestępcy zadzwonili do jednego z gabinetów lekarskich w Bielsku-Białej. Podając się za agentów CBA twierdzili, że rozpracowywana przez nich osoba chce wziąć na jej koszt kilkusettysięczny kredyt i agenci muszą zabrać lekarkę do jednostki policji. Ostrzegamy, to modyfikacja popularnej metody oszustwa!

Policja, policjant, dzielnicowy, czapka, mundur
fot. KWP Katowice


Oszuści nie dają za wygraną. Dzisiaj zadzwonili do jednego z gabinetów lekarskich w Bielsku-Białej. Podając się za agentów CBA twierdzili, że rozpracowywana przez nich osoba chce wziąć na jej koszt kilkusettysięczny kredyt i agenci muszą zabrać lekarkę do jednostki Policji. W ten sposób chcieli nakłonić lekarkę, aby współpracowała z nimi, a w konsekwencji wyłudzić od niej znaczną sumę pieniężną. Ostrzegamy, to modyfikacja popularnej metody oszustwa!

Próby wyłudzenia pieniędzy można zgłaszać u oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej pod nr telefonu 47 857 12 55, 112 lub w dowolnym komisariacie.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.