bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 lipca 2012
  • wyświetleń: 2831

Bilety kupimy w automatach

Na największych przystankach autobusowych w Bielsku-Białej niebawem pojawią się automaty do sprzedaży biletów. Będą mogli korzystać z nich pasażerowie wsiadający m.in. obok hotelu President, przy dworcu PKP oraz na ul. Piłsudskiego.

mzk, autobus,
fot. ab / bielsko.info


Po likwidacji dużej liczby kiosków w naszym mieście niełatwo zdobyć bilet autobusowy. Często zdarza się, że w ostatnich punktach jest ich brak.

Co prawda pasażerowie mogą kupić bilety u kierowców, ale są to wyłącznie droższe bilety godzinne. Gdy ktoś chce przejechać tylko trzy przystanki, musi wydać 4 zł. Na ten fakt dotychczas skarżyło się wielu bielszczan, dlatego teraz sytuacja ma się zmienić.

Miasto zarezerwowało w budżecie dwa miliony złotych. Mają być one przekazane na montaż dziesięciu całodobowych automatów do sprzedaży biletów. Trwa już procedura związana z przygotowaniem terenu i doprowadzeniem elektryczności w wybrane miejsca.

new / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.