bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 sierpnia 2020
  • 30 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 1951

Bielski PKS dowiezie kibiców na mecze Podbeskidzia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Za nami:

Po latach przerwy Podbeskidzie Bielsko-Biała wróciło do Ekstraklasy piłkarskiej. Miłośnicy piłki kopanej na najwyższym poziomie niecierpliwie czekają na pierwszy mecz Górali na własnej murawie. Na mecze bielszczan w tym sezonie wygodniej przyjadą także kibice spoza miasta dzięki umowie podpisanej przez przedstawicieli klubu z Komunikacją Beskidzką.

nowe solaris, pks bielsko-biała, komunikacja beskidzka
Nowe Solarisy w barwach Komunikacji Beskidzkiej · fot. Paweł Sadza


Pierwszy mecz piłkarzy Podbeskidzia Bielsko-Biała po powrocie do Ekstraklasy już za nami. Co prawda Górale przegrali 4-2 z Górnikiem Zabrze, ale w meczu tym pokazali swój waleczny charakter - przegrywając 3-0 doprowadzili do sytuacji kontaktowej, zdobywając dwie bramki na ciężkim terenie rywala.

podbeskidzie
Górale zagrają pierwszy mecz na Stadionie Miejskim po powrocie do Ekstraklasy. Kibiców dowiezie Komunikacja Beskidzka · fot. Podbeskidzie Bielsko-Biała


W najbliższą niedzielę, 30 sierpnia piłkarze ze stolicy Podbeskidzia rozegrają pierwszy od lat mecz w najwyższej lidze rozgrywek piłkarskich przed własną publicznością. Podbeskidzie podejmie na własnym stadionie piłkarzy Cracovii Kraków. Na to spotkanie fani Górali do Bielska-Białej przybędą z całego regionu - zwłaszcza, że miejscowy PKS uruchomi specjalne połączenia.

Zgodnie z zawartą umową z klubem, Komunikacja Beskidzka będzie przewoziła kibiców na następujących trasach:

  • Jasienica - Jaworze - Bielsko-Biała;
  • Kaniów - Bestwina - Wilamowice - Bielsko-Biała;
  • Szczyrk, Buczkowice, Wilkowice, Bielsko-Biała;
  • Porąbka - Kozy - Bielsko-Biała.


- Cieszymy się, że Ekstraklasa znów jest w Bielsku-Białej. Chcemy uczestniczyć w tak ważnych wydarzeniach jakimi są mecze piłkarskie w najwyższej krajowej lidze, a współpraca z Podbeskidziem jest dla nas zupełnie naturalna - podobnie jak klub, my również jesteśmy obecni w całym regionie. Warto podkreślić, że linie dla kibiców będą realizowały nowoczesne, klimatyzowane autobusy marki Solaris Urbino napędzane sprężonym gazem ziemnym - mówił Paweł Sadza, wiceprezes zarządu ds. transportu PKS w Bielsku-Białej.

Korzyści w podpisanej umowy widzą też w Podbeskidziu.

- Dla nas również Komunikacja Beskidzka jest zupełnie naturalnym partnerem i bardzo dziękuję Zarządowi, że tak chętnie podjął inicjatywę wspólnych działań. Przede wszystkim cieszę się, że kibice, którzy dotychczas mogli mieć problem z dojazdem na stadion teraz będą mogli skorzystać z komfortowych autobusów i dogodnych połączeń - wyliczał korzyści Kami Sarapata, dyrektor ds. marketingu i PR w TS Podbeskidzie. - Wierzę, że dzięki temu stadion na meczach Podbeskidzia będzie się regularnie wypełniał - dodaje.

Szczegółowe rozkłady jazdy podawane są na stronie internetowej Komunikacji Beskidzkiej: www.pks-bielsko.pl/

raz / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj