Wiadomości

  • 18 lipca 2012
  • 20 lipca 2012
  • wyświetleń: 3484

Letnia Scena: Riverboat Ramblers

Za nami:

Letnia Scena Sfery zaprasza na kolejny koncert. W najbliższy piątek, o godzinie 19.00 Plac przed Galerią Sfera zamieni się w centrum jazzu, a zespół Riverboat Ramblers zabierze zgromadzonych słuchaczy w muzyczną podróż śladem Counta Basiego, Duke'a Ellingtona czy Glenna Millera.

letnia scena sfery


Powstały w 1980 roku Riverboat Ramblers tworzą artyści z Polski i Ukrainy. Przez lata zdobyli liczne nagrody i wyróżnienia (m.in. Grand Prix na światowym konkursie jazzowym Le Havre we Francji). W repertuarze zespołu, oprócz standardów jazzu tradycyjnego i swingu, można usłyszeć utwory spiritual, bossa nova, a nawet rosyjską muzykę rozrywkową.

- Na koncercie Riverboat Ramblers z pewnością usłyszymy wiele porywających utworów. Miłośnicy jazzu oraz gatunków pokrewnych tej stylistyce będą zachwyceni. To będzie także okazja dla naszych młodszych gości usłyszeć muzykę o prawie 100-letniej tradycji - opowiada Joanna Bierówka, specjalista ds. marketingu Galerii Sfera.

Wstęp na koncerty Letniej Sceny Sfery jest bezpłatny.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj