bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 sierpnia 2020
  • 23 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 24768

Tragiczny finał drobnej stłuczki. Sprawca zmarł na miejscu zdarzenia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło w środę, 19 sierpnia około godziny 14:00 na ul. Wyzwolenia w Bielsku-Białej. Drobna kolizja przerodziła się w walkę o życie sprawcy zdarzenia. Niestety walka okazała się przegrana.

Kolizja na ul. Wyzwolenia - 19.08.2020
Na zdjęciu, które trafiło do redakcji serwisu Bielskie Drogi widać obu uczestników kolizji, którzy rozmawiają. Chwilę później 68-latek zmarł · fot. nadesłane przez czytelnika / Bielskie Drogi


Było to klasyczne najechanie na tył jakich wiele w każdym większym mieście. Uczestnicy zjechali na pobocze celem dogadania się na zasadzie oświadczeń. Po kilkunastu minutach mężczyzna kierujący Skodą upadł na ziemię i nie dawał żadnych oznak życia. Świadkowie natychmiast rozpoczęli reanimację, którą kontynuowali ratownicy medyczni. Wysiłki okazały się daremne. 68-letni kierowca Skody zmarł.

Wstępnie przyjmuje się wersję, że zgon nastąpił z przyczyn naturalnych, a nie na skutek zdarzenia drogowego. Policjanci prowadzą dalsze czynności w sprawie. Powiadomiono prokuratora.

Kolizja na ul. Wyzwolenia - 19.08.2020
Kolizja na ul. Wyzwolenia - 19.08.2020 · fot. nadesłane przez czytelnika / Bielskie Drogi

sid / bielsko.info
źródło: FB/bielskiedrogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj