Wiadomości
- 17 lipca 2012
- wyświetleń: 2000
Zatrzymani za pobicie
Do pięciu lat więzienia grozi dwójce bielszczan podejrzanych o pobicie 34-letniego mężczyzny. Sprawcy zostali zatrzymani przez policjantów z komisariatu III. Obaj usłyszeli już zarzuty.
Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem w centrum miasta. 19-letni bielszczanin i towarzyszący mu 20-latek najpierw słownie - bez powodu - zaatakowali mężczyznę, który siedział w ogródku piwnym. W pewnym momencie obaj rzucili się na swoją ofiarę z rękami i pobili, powodując obrażenia głowy.
Powiadomieni o zdarzeniu mundurowi zatrzymali napastników. Badanie stanu trzeźwości młodszego z nich dało wynik ponad 2 promili alkoholu. Starszy miał we krwi 0,6 promila. Obaj zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Usłyszeli już zarzuty przestępstw, za które grozi im do 5 lat za kratami.
Powiadomieni o zdarzeniu mundurowi zatrzymali napastników. Badanie stanu trzeźwości młodszego z nich dało wynik ponad 2 promili alkoholu. Starszy miał we krwi 0,6 promila. Obaj zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Usłyszeli już zarzuty przestępstw, za które grozi im do 5 lat za kratami.
ZOBACZ TAKŻE
Utrzymano wyroki dla czterech obywateli Ukrainy. Chodzi o brutalne uwięzienie i znęcanie się na rodakami
Brutalny rozbój w Bielsku-Białej. Bili i kopali ofiarę, grozi im ponad 20 lat więzienia
Atak na 17-latkę w centrum Bielska-Białej. Dwójka młodych sprawców z zarzutami
[FOTO] Wypadek z udziałem samochodu ciężarowego na obwodnicy. Kierowca w szpitalu
24 czerwcaŚwięto Policji 2026 w Bielsku-Białej: Uroczystości i piknik rodzinny „Z mundurem na Ty”
[FOTO] Senior za kierownicą i niebezpieczne manewry. Niezrozumiała decyzja policjantów
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









