Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 1277

Ukradł żywność i alkohol. Grozi mu za to 10 lat więzienia

Policjanci ogniwa patrolowego z bielskiego komisariatu II zatrzymali 45-latka podejrzewanego o dokonanie kradzieży rozbójniczej w jednej z placówek handlowych na terenie Bielska-Białej. Mężczyzna najpierw skradł artykuły spożywcze i alkohol, a następnie podjął próbę ucieczki, podczas której użył przemocy wobec chcącego go zatrzymać personelu. Na wniosek śledczych sąd aresztował go na 1 miesiąc. Teraz grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Ukradł żywność i alkohol. Grozi mu za to 10 lat więzienia
Ukradł żywność i alkohol. Grozi mu za to 10 lat więzienia · fot. KMP Bielsko-Biała


Policjanci z Komisariatu II Policji w Bielsku-Białej w środę późnym wieczorem zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież rozbójniczą dokonana na terenie jednego ze sklepów sklepu przy ulicy Armii Krajowej w Bielsku-Białej. 45-latek dokonał kradzieży alkoholu i innych napojów. Został zauważony przez personel sklepu, który natychmiast zareagował. Sprawca chcąc utrzymać się w posiadaniu skradzionego towaru użył przemocy wobec interweniującej ekspedientki sklepu. Przewrócił kobietę na ziemie i kopnął wówczas na pomoc kobiecie ruszył świadek zdarzenia.

W wyniku szarpaniny interweniująca kobieta doznała uszkodzenia ręki. Sprawca podczas próby ucieczki dokonał również zniszczeń w sklepie uszkadzając między innymi okno przez, które próbował zbiec. Nietrzeźwy sprawca został doprowadzony do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc. Śledczy zajmujący się sprawą, wobec jego postawy, postanowili wystąpić z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie. Po usłyszeniu prokuratorskich zarzutów mężczyzna został doprowadzony do sądu. Sędzia przychylił się do wniosku i zdecydował o jego aresztowaniu na miesiąc. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.