Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 sierpnia 2020
  • 16 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 3730

Planujesz wizytę w Wydziale Komunikacji? Musisz się umówić

Za nami:

Od poniedziałku, 17 sierpnia wizyty w bielskim Wydziale Komunikacji będą możliwe tylko po wcześniejszym umówieniu się za pośrednictwem specjalnej strony internetowej.

Planujesz wizytę w Wydziale Komunikacji? Musisz się umówić
Planujesz wizytę w Wydziale Komunikacji? Musisz się umówić · fot. UM Bielsko-Biała


Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej informuje, że - ze względu na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom oraz pracownikom UM - od 17 sierpnia br. bezpośrednia obsługa interesantów będzie odbywała się po wcześniejszym umówieniu za pośrednictwem strony internetowej: www.bezkolejki.eu/bb2

Mieszkańców nieposiadających dostępu do internetu prosimy o kontakt telefoniczny z pracownikami Wydziału Komunikacji pod numerami telefonów 33 497 16 70 lub 33 497 16 76.
Jednocześnie zachęcamy Państwa do umawiania wizyt w Wydziale Geodezji i Kartografii oraz w Wydziale Spraw Obywatelskich i Przedsiębiorczości za pośrednictwem sytemu kolejkowego: bielsko-biala.pl/index.php/system-kolejkowy-urzedu-miasta

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.