Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 3 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 482

O zaletach korzystania z krzeseł reklamowych

Materiał partnera:

Krzesła reklamowe to coraz chętniej stosowany rodzaj reklamy. Są z powodzeniem wykorzystywane w najróżniejszych miejscach - zarówno w lokalach gastronomicznych, jak i podczas różnego typu eventów (takich jak festiwale czy targi tematyczne). Mogą być używane zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz - na plaży, w ogródku lub na tarasie. W każdym miejscu krzesło reklamowe będzie pełnić te same, najważniejsze funkcje - dostarczać wygodnego miejsca do siedzenia oraz reklamować naszą markę. Zapraszamy do lektury, w trakcie której podpowiemy - dlaczego warto korzystać z krzeseł reklamowych oraz jakich korzyści może nam przysporzyć ten rodzaj reklamy.

O zaletach korzystania z krzeseł reklamowych
fot. inventini.com


Krzesła reklamowe - jak wybrać te najwygodniejsze?Wśród dostępnych krzeseł reklamowych znajdziemy kilka podstawowych rodzajów. Do najczęściej stosowanych należą oczywiście krzesła typu leżak. Są to niezwykle wygodne rodzaje siedzisk, z których korzystając, przyjmujemy pozycję półleżącą. Ich wygoda wiąże się także z faktem, że możemy swobodnie regulować ułożenie leżaków - dostosowując je do rozmiaru naszego organizmu lub wymogów sytuacji.

Leżaki stosowane są przede wszystkim - choć nie tylko - w lokalach gastronomicznych, mających dostęp do przestrzeni na świeżym powietrzu. Wówczas, leżaki ustawiane są wokół stolików lub w przypadkowych miejscach. Klienci naszego lokalu będą mogli samodzielnie wziąć leżak, położyć go na wybranym przez siebie miejscu i rozłożyć.

Leżaki oferują dość dużą przestrzeń ekspozycyjną. Najczęściej, ich konstrukcja składa się z drewnianego stelaża oraz materiału tworzącego siedzisko. To na właśnie na powierzchni siedziska możemy umieszczać wybrane przez nas informacje reklamowe - grafiki, oznakowania, motta, hasła promocyjne lub po prostu nazwę naszej firmy.

Koncepcyjne krzesła reklamoweOczywiście, leżaki nie wyczerpują całego potencjalnego asortymentu krzeseł reklamowych. Drugą, często wykorzystywaną grupą siedzisk, są tak zwane krzesła koncepcyjne. Mogą one mieć różnorodną konstrukcję i odmienny wygląd. Łączy je natomiast fakt, że są to krzesła, których przeznaczenie rozpoznamy już na pierwszy rzut oka. Do takich należą między innymi krzesła kinowe, barowe, a także - krzesła reżyserskie.

Zwłaszcza te ostatnie zyskują w ostatnim czasie na popularności. Z czego może to wynikać? Przede wszystkim - krzesło reżyserskie jest typem siedziska, które „dowartościowuje” siedzące na nim osoby. Wielu klientów lokali gastronomicznych nie miało bowiem nigdy okazji siedzieć na krześle reżyserskim - co automatycznie czyni je atrakcyjnym. Ponadto, krzesła takie są wykonane w podobny sposób co leżaki - przy użyciu drewnianego stelaża oplecionego szerokim pasmem materiału. Dzięki temu możemy z krzeseł reżyserskich korzystać zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na świeżym powietrzu.

W krzesła różnego typu zaopatrzyć się możesz w sklepie internetowym Inventini (dostępnym pod adresem: https://inventini.com/siedziska-reklamowe/krzesla-reklamowe/). Oprócz krzeseł reklamowych Inventini oferuje także rozbudowaną ofertę innych form reklamy wewnętrznej, jak i zewnętrznej, dedykowanej dla przedsiębiorców różnych branż.