Wiadomości

  • 12 lipca 2012
  • wyświetleń: 2947

Wypadek: sześć osób rannych

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło w środę popołudniem w Bielsku-Białej na skrzyżowaniu ul. Andersa i Al. Armii Krajowej. W wyniku zderzenia audi z hondą obrażenia odniosło aż sześć osób, w tym troje małych dzieci.

Z ustaleń wynika, że 23-latka kierująca audi nie zachowała ostrożności i wjechała na skrzyżowanie na czerwonym świetle, doprowadzając do zderzenia z hondą kierowaną przez 33-letniego bielszczanina.

W wyniku wypadku kierująca audi i jej 11-miesięczna córka doznały ogólnych obrażeń ciała. Poszkodowane przewieziono do szpitala. Do szpitala trafił także kierowca hondy, 32-letnia pasażerka, która odniosła poważne obrażenia twarzoczaszki i miednicy oraz dwoje dzieci podróżujących tym pojazdem w wieku 6 i 2 lat.

new / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.