bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 29 lipca 2020
  • wyświetleń: 3114

Zakażenia koronawirusem po meczu TSP z Odrą Opole

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Bielska Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna wykazała nowe zakażenia koronawirusem wśród kilku kibiców, którzy przebywali na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej podczas meczu Podbeskidzia z Odrą Opole. Do spotkania doszło 15 lipca.

stadion miejski
Zakażenia koronawirusem po meczu TSP z Odra Opole · fot. bielsko.info


Jak informuje Alina Kucharzewska, rzeczniczka wojewody śląskiego, do bielskiego Sanepidu zgłosiła się osoba, która miała objawy zakażenia koronawirusem, a która przebywała 15 lipca na Stadionie Miejskim podczas meczu Fortuna 1 Ligi. Wynik testu okazał się dodatni. Przebadane zostały osoby, z którą kibic miał najbliższy kontakt na obiekcie podczas spotkania z Odrą Opole. Okazało się, że na COVID-19 zachorowało kolejnych trzech kibiców TSP oraz trzy osoby z ich najbliższego otoczenia.

Do spotkania bielskiej drużyny z Odrą Opole doszło 15 lipca. Wtedy to stadiony mogły być zapełnione jedynie w 25%. To właśnie po tym meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała było pewne awansu do PKO BP Ekstraklasy.

mp / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj