Wiadomości

  • 10 lipca 2012
  • 13 lipca 2012
  • wyświetleń: 4914

Letnia Scena Sfery: Dzień Dobry

Za nami:

Kolejny koncert w ramach Letniej Sceny Sfery to kwintesencja tego, co jest najlepsze w muzyce akustycznej. W piątek o godzinie 19:00 na Placu Bolka i Lolka zagra zespół Dzień Dobry.

Dzień Dobry


Członkowie wywodzącej się z Bielska-Białej formacji Dzień Dobry czerpią inspiracje z wielu muzycznych stylów. Bazują na akustycznym instrumentarium, a w ich repertuarze można znaleźć autorskie kompozycje oraz zaskakujące aranżacje polskich i światowych przebojów. Kolejne wyróżnienia i nagrody na ogólnopolskich konkursach, m.in. I miejsce na Krakowskim Festiwalu Twórczości Marka Grechuty, potwierdzają ich muzyczny talent i umiejętności. Natomiast występ w II edycji show telewizji Polsat Must be the music przybliżył ich twórczość szerszej publiczności.

- Po rockowych klimatach, które zaproponował nam w zeszłym tygodniu zespół Akurat, na Letniej Scenie Sfery czas na kolejną dawkę pozytywnej energii, tym razem w trochę bardziej stonowanej, akustycznej stylistyce. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie w najbliższy piątek na plac Bolka i Lolka - mówi Joanna Bierówka, specjalista ds. marketingu bielskiej Galerii Sfera.

new / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj