bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 lipca 2020
  • wyświetleń: 2659

Znęcał się psychiczne i fizycznie nad ubezwłasnowolnioną matką

Nawet do 5 lat więzienia grozi mężczyźnie zatrzymanemu przez policjantów z komisariatu I w Bielsku-Białej. 34-letni bielszczanin podejrzany jest o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad swoją ubezwłasnowolnioną matką. Bielski sąd, na wniosek śledczych, podjął już decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu.

policja, radiowóz
fot. Urząd Marszałkowski


Do policjantów zgłosiła się opiekunka 58-letniej kobiety, mieszkanki centrum Bielska-Białej. Poinformowała że najprawdopodobniej jej podopieczna ma problemy ze swoim dorosłym synem. Mężczyzna od dłuższego czasu miał poniżać, wyzywać i bić swoją matkę. Kryminalni z bielskiej jedynki rozpoczęli dochodzenie w tej sprawie. Ustalili, że proceder trwał od ponad 2 lat. W krótkim czasie przesłuchali kilkanaście osób i zgromadzili materiał, który pozwolił przedstawić 34-latkowi zarzut znęcania się nad swoją matką i odizolować go od ofiary. Mężczyzna wczoraj został doprowadzony do prokuratury, a następnie do sądu, gdzie zapadła decyzja o jego tymczasowym aresztowaniu. Za przemoc domową grozi mu teraz do 5 lat za kratami.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.