REKLAMA WYBORCZA

Wiadomości

  • 26 lipca 2020
  • 27 lipca 2020
  • wyświetleń: 8780

[WIDEO] Feta z okazji awansu Podbeskidzia do Ekstraklasy

W sobotę po ostatnim meczu sezonu na Stadionie Miejskim odbyła się feta z okazji awansu Podbeskidzia do Ekstraklasy. Na piłkarskie święto w Bielsku-Białej przyszło blisko 4,5 tysiąca kibiców.Atmosfera święta była wyczuwalna już od samego wejścia na obiekt - klub wraz ze sponsorem głównym, firmą PWiM Łukosz przygotował okolicznościowe szaliki, które były rozdawane kibicom. Podczas meczu na trybunach do dyspozycji kibiców była fotobudka ufundowana przez Gemini Park, w której można było bezpłatnie zrobić sobie zdjęcie na pamiątkę awansu do Ekstraklasy.

Ostatni mecz Górali w I lidze zakończył się jednobramkową porażką, ale nie miało to większego znaczenia. Największe emocje były po końcowym gwizdku, kiedy prowadzenie imprezy przejął Bożydar Iwanow, który zaprosi na scenę artystów. Najpierw wystąpił MaRio - raper, autor „Tworzymy historię” utworu wyjątkowego dla każdego kibica Podbeskidzia. Tuż po nim na scenie zobaczyliśmy Psio Crew - energetyczną kapelę elektrofolkową z Beskidów, która rozgrzała stadion piosenkami, znanymi nie tylko na Podbeskidziu.

Na specjalnie ustawionym ekranie o powierzchni 36 m2 zobaczyliśmy jeszcze raz bramki Górali i najpiękniejsze momenty z kończącego się sezonu, a potem teledysk utworu skomponowanego specjalnie na tę okazję!

W oficjalnej części wieczoru najbardziej efektowna była dekoracja zawodników, zrealizowana w niezwykłym spektaklu świetlnym. Całość zamknął pokaz fajerwerków, które rozbłysnęły nad miastem ogłaszając wszem i wobec, że Górale są w Ekstraklasie!

ups, ab / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj