bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 24 lipca 2020
  • wyświetleń: 1413

Nowoczesne apartamenty w Bielsku-Białej - poznaj innowacje osiedla W Dolinie Luizy.

Materiał partnera:

Przeciwnicy domów szeregowych twierdzą, że ich mieszkańcy nie mogą w pełni korzystać z uroków życia poza miastem tak jak właściciele domów na obrzeżach. W kontrze do tych opinii powstaje nowe osiedle apartamentów W Dolinie Luizy - z dala od zgiełku miasta z użyciem innowacji proekologicznych.

Nowoczesne apartamenty w Bielsku-Białej - poznaj innowacje osiedla W Dolinie Luizy.


Nowe apartamenty Bielsko na sprzedaż.W skład nowoczesnego osiedla W Dolinie Luizy wchodzi 26 domów jednorodzinnych o powierzchni 126 m2 w zabudowie szeregowej. Wszystkie wyposażone są w przestrzenny garaż oraz własny ogródek, który pozwala na wydzielenie prywatnej przestrzeni do odpoczynku i rekreacji na zewnątrz. Wszystkie apartamenty zostały wykonane z użyciem nowoczesnych technologii, które mają za zadanie obniżyć domowe rachunki, a także wpłynąć na poprawienie jakości powietrza w Bielsku-Białej.

Doskonała lokalizacja jako jedna z zalet W Dolinie Luizy - apartamenty Bielsko-Biała.Ustronna lokalizacja oraz bliska obecność Beskidów daje możliwość spędzenia wolnego czasu aktywnie, co szczególnie docenią rodziny z dziećmi oraz wielbiciele trekkingu. Życie wokół parku ekologicznego nie oznacza rezygnacji z wygód miasta - rodziny będą miały tu możliwość skorzystania z wielu punktów handlowych, przedszkola czy pobliskiej przychodni. Zalet mieszkania BB jest więcej…

Nowoczesna technologia na straży domowych rachunków.Aby lepiej zarządzać domowym budżetem i oszczędzać na rachunkach, inwestorzy W Dolinie Luizy postawili na innowacyjne rozwiązania takie jak:

  • fotowoltaika, czyli zamiana energii słonecznej na elektryczną, co w dużej mierze pozwala zaspokoić potrzeby użytkowe rodziny, tworząc dom przyjazny ekologii,
  • rekuperacja, która poprawia jakość powietrza w domu, a także wpływa na obniżenie kosztów jego ogrzewania,
  • pompa ciepła zminimalizuje koszty ogrzewania oraz ciepłej wody, a w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym będzie gwarancją wygodnego i taniego okresu grzewczego,
  • klimatyzacja - daje komfort w upalne dni, bilansując gospodarkę powietrzną w nowych domach Bielsko-Biała i okolice.


Wszystkie te zastosowania przekładają się na codzienne oszczędności domowników, a także dają pełną satysfakcję z korzystania z technologii sprzyjającym naszemu ekosystemowi. Nowe apartamenty Bielsko-Biała stworzone w idei Odnawialnych Źródeł Energii dają nadzieję na poprawę jakości powietrza w naszym mieście.

Bielsko biała apartamenty W Dolinie Luizy - poznaj szczegóły inwestycji.Wciąż masz jeszcze szansę dołączyć do ekologicznej rewolucji dla miasta Bielsko-Biała. Apartamenty W Dolinie Luizy są dostępne na sprzedaż, a ich galerię oraz układ pomieszczeń możesz zobaczyć na stronie internetowej inwestycji. Zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży pod numerami telefonów:

Tel.kom.: +48 576 888 168

Tel.kom.: +48 535 740 410