bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 24 lipca 2020
  • wyświetleń: 3232

Ratusz podświetlony w barwy TSP. To z okazji awansu do Ekstraklasy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Przez trzy - dni od 24 do 26 lipca - bielski Ratusz po zmroku będzie podświetlony. Iluminacja na budynku Urzędu Miejskiego pojawi się z okazji awansu drużyny piłkarskiej TS Podbeskidzie do Ekstraklasy.

bielskobiała,biała,ratusz,urząd,zabytek,rost,ilovebb,fotodnia,instagram
Ratusz podświetlony w barwy TSP. To z okazji awansu do Ekstraklasy


Pierwsze rozświetlenie nastąpi 24 lipca około godz. 21.00-21.15. Z trzech stron Ratusza będzie można zobaczyć barwy drużyny: czerwoną, białą i niebieską. Ponadto na elewacji wyświetlony zostanie ogromny logotyp klubu.

Mieniący się kolorami Ratusz to atrakcja nie tylko dla fanów naszej drużyny piłkarskiej, ale i dla wszystkich bielszczan, nawet tych, którzy nie są zainteresowani futbolem. Awans do najwyższej ligi rozgrywkowej drużyny z Bielska-Białej oznacza szeroki oddźwięk medialny, w tym transmisje telewizyjne na żywo. Przy tej okazji szeroka rzesza odbiorców będzie miała okazję zetknąć się z informacjami o naszym pięknym mieście.

25 lipca na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej po zakończonym meczu odbędzie się uroczysta feta z okazji awansu Podbeskidzia do Ekstraklasy.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj