bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 25 lipca 2020
  • wyświetleń: 1796

Dwóch nowych policjantów w bielskim garnizonie

W szeregi bielskiej Policji wstąpili kolejni stróże prawa, którzy z powodzeniem przeszli wszystkie etapy postępowania rekrutacyjnego. Rotę ślubowania przyjął od nich I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej mł.insp. Dariusz Zajda. Już wkrótce młodzi policjanci rozpoczną szkolenie podstawowe, by po jego ukończeniu skutecznie i profesjonalnie służyć społeczeństwu.

Dzisiejsza uroczystość ślubowania nowo przyjętych funkcjonariuszy odbyła się z zachowaniem reżimu sanitarnego. W dniu Święta Policji, I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej mł.insp. Dariusz Zajda przyjął ślubowanie od 2 nowych policjantów. Świadkami ślubowania w ograniczonym zakresie byli przedstawiciele kadry kierowniczej bielskiej komendy. Niestety w uroczystości nie mogli uczestniczyć rodziny i bliscy nowych adeptów.

I Zastępca szefa bielskiego garnizonu policji w swoim przemówieniu przywitał w szeregach mundurowych nowo przyjętych policjantów, życząc im sukcesów podczas nauki w szkole policji, a także w późniejszej służbie. Złożył im również życzenia z okazji przypadającego dzisiaj Święta Policji.

W najbliższym czasie policjanci, którzy złożyli ślubowanie w piątek, 24 lipca, rozpoczną kilkumiesięczny kurs podstawowy w szkołach policyjnych. Po zdobyciu podstawowej wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych, zasilą szeregi bielskiej komendy.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.