Reklama

Wiadomości

  • 23 lipca 2020
  • wyświetleń: 1937

Pocztówka z Bielska-Białej, którą przesyła @otrzasek.photography

Na zakończenie dnia prezentujemy Wam kolejne zdjęcie w ramach naszej akcji #PocztowkazBielska, które miażdży system Nasza Galaktyka widziana z Koziej Góry w Bielsku-Białej Fot. @otrzasek.photography

PocztowkazBielska,,Bielsko,BielskoBiała,PocztowkazBielska,LoveBB,LoveSilesia,Noc,Galaktyka,Beskidy
fot. @otrzasek.photography
Pocztówka z Bielska-Białej - dołącz do zabawy Bielsko.infoPiękne widoki, ciekawe miejsca, a może wyczucie chwili i złapanie odpowiedniego kadru? Zapraszamy do wysyłania pocztówek z Bielska-Białej! Na czym polega zabawa?

Wrzucacie na Instagrama fotkę z Bielska-Białej i oznaczacie ją jako #PocztowkazBielska. Ci, którzy nie mają konta na Instagramie, mogą wysłać zdjęcie poprzez formularz Pocztówka. Najciekawsze zdjęcia będziemy na bieżąco publikować na łamach portalu bielsko.info oraz na naszym instagramowym koncie.[/b]

Przesyłajcie zdjęcia miejsc, w których zazwyczaj bywacie oraz takich, które chcecie polecić innym. Dodajcie ciekawy opis i - jeśli chcecie - pozdrowienia. Oznaczcie fotkę #PocztowkazBielsko i wyślijcie ją w świat! My będziemy wybierać najciekawsze i publikować na portalu łącznie z Waszymi opisami i pozdrowieniami!

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.