Reklama

Wiadomości

  • 23 lipca 2020
  • wyświetleń: 2420

Bielscy policjanci pomogli w ujęciu sprawcy śmiertelnego wypadku

Bielscy policjanci pomogli w ujęciu sprawcy śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło 2 lipca tego roku na autostradzie A1 pod Łodzią.

policja, radiowóz
fot. Urząd Marszałkowski


2 lipca br. około 5 nad ranem na łódzkim odcinku autostrady A1 doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Według ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia na tył jadącej w kierunku Gdańska hondy najechało rozpędzone Audi Q7. Civic odbił się od bariery energochłonnej, a z jego wnętrza wypadł 50-letni kierujący. Mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Drugi z samochodów dachował, a podróżujące nim osoby uciekły z miejsca zdarzenia. Łódzcy policjanci natychmiast rozpoczęli ich poszukiwania. Trop prowadził do Bielska-Białej, dlatego poprosili o pomoc komendę przy ul. Wapiennej. W działania poszukiwawcze natychmiast zaangażowani zostali kryminalni z bielskiej komendy i pierwszego komisariatu. Dzięki ich pomocy szybko udało się ustalić tożsamość kierowcy oraz uniemożliwić mu dalsze zacieranie śladów przestępstwa. Bielscy stróże prawa zapobiegli możliwości jego ucieczki. Dzięki ich zaangażowaniu 35-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego kierujący audi trafił w ręce łódzkich stróży prawa.

Za pomoc w rozwiązaniu sprawy śmiertelnego wypadku bielskim policjantom podziękował Komendant Miejski Policji w Łodzi.

mp / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj