Wiadomości
- 9 lipca 2012
- 10 lipca 2012
- wyświetleń: 2955
Policyjna akcja: blisko 200 kontroli
W poniedziałek bielscy policjanci przeprowadzili działania pod kryptonimem "Prędkość". Akcja miała na celu przeciwdziałanie kierowcom przekraczającym dozwoloną prędkość. Działania miały jednocześnie uświadomić kierującym, jakie niebezpieczeństwo niesie za sobą zbyt szybka jazda.
W czasie trwania akcji policjanci wykorzystali wszystkie dostępne urządzenia - ręczne mierniki prędkości, a także pojazdy wyposażone w urządzenia do rejestracji zachowań uczestników ruchu drogowego. Policjanci skontrolowali blisko 200 pojazdów. Stróże prawa ujawnili 43 kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość. 38 spośród nich ukarano mandatami.
Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest główną przyczyną tragicznych w skutkach wypadków drogowych.
Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest główną przyczyną tragicznych w skutkach wypadków drogowych.
ZOBACZ TAKŻE
Zajęcza staje się ruchliwa. Bielszczanie w obawie o bezpieczeństwo
[FOTO] Za nami akcja profilaktyczna "Na drodze nie scrolluj!"
[FOTO] Leśnicy przecierali oczy ze zdumienia. W lesie znaleźli dziesiątki opon
Ponad 3 promile, zakaz prowadzenia i jazda w najlepsze. Pijani kierowcy zatrzymani w powiecie
[FOTO] Strażacy z Bielska-Białej wicemistrzami województwa śląskiego w piłce nożnej
Motoambulans w Bielsku-Białej zdał pierwszy egzamin - 63 interwencje w pierwszym miesiącu
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







