bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 18 lipca 2020
  • wyświetleń: 2074

Mali mieszkańcy osiedla Biała Północ mają doposażony plac zabaw

Zakończyła się rozbudowa placu zabaw przy skrzyżowaniu ulic Generała Józefa Chłopickiego i Karola Krausa na osiedlu Biała Północ.

plac zabaw Biała Północ
Tyrolka i linarium na placu zabaw na osiedlu Biała Północ · fot. UM Bielsko-Biała


O tym, że Budżet Obywatelski to doskonałe narzędzie do decydowania o swoim najbliższym otoczeniu, mieszkańców Bielska-Białej nie trzeba przekonywać. Tym bardziej cieszy informacja, że gotowa jest kolejna inwestycja. I jest to pierwsza zrealizowana inwestycja w ramach Budżetu Obywatelskiego Bielska-Białej 2020.

Dzięki kolejnym projektom BO w latach 2015-2019 plac zabaw osiągnął pokaźne rozmiary i jest dobrze doposażony. Są tam już karuzela z kierownicą, huśtawka "bocianie gniazdo", huśtawka wagowa i linarium piramida. Na terenie siłowni można natomiast skorzystać z orbitreka, biegacza, wyciskania siedząc, wyciągu górnego, wahadła i twistera. W maju do ustawionych na placu zabaw urządzeń dołączył zestaw do zjazdu na linie i zestaw linarów. Wraz z ustawieniem dwóch ławek nasadzeniem koszt realizacji tego etapu wyniósł ponad 126.000 zł. Wkrótce obok placu zabaw powstanie też boisko wielofunkcyjne.

ar / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.