bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 lipca 2012
  • wyświetleń: 1769

Awanturnik znieważył policjantów

37-letni bielszczanin najpierw wszczął awanturę z żoną, a następnie znieważył interweniujących policjantów i naruszył ich nietykalność cielesną. Za przestępstwa te może teraz trafić za kraty na najbliższe 3 lata.

W piątek policjanci zostali wezwani na interwencję od jednego z mieszkań przy ul. Żywieckiej, gdzie nietrzeźwy mąż wszczął awanturę z żoną. W czasie kłótni niszczył sprzęty domowego użytku, groził małżonce.

Widok umundurowanych stróżów prawa tylko rozjuszył agresywnego napastnika. Sprawca znieważył policjantów słowami powszechnie uznawanymi za wulgarne. Rzucił się na funkcjonariuszy z rękami. Szybko go obezwładniono i zakuto w kajdanki.

Badanie alkomatem wykazało, że miał we krwi blisko 3 promile alkoholu. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Zatrzymany usłyszał zarzuty przestępstw, za które grozi mu do 3 lat więzienia.

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.