bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 lipca 2012
  • wyświetleń: 1921

Wernisaż abslwentów BWS

Bielska Wyższa Szkoła im. J. Tyszkiewicza zaprasza w sobotę o godz. 15.00 na wystawę prac studentów Architektury Wnętrz i Architektury Krajobrazu oraz ogłoszenie wyników prac dyplomowych pierwszych absolwentów kierunku Architektura Wnętrz.

Jest to szczególne wydarzenie w dziejach Uczelni - w tym roku BWS obchodzi swoje 20-lecie. Również studenci Kierunku Architektury Wnętrz mają powód do radości - oto kończy się ich 4-letni okres nauki, w sobotę dowiedzą się jak ich pracę oceniają wykładowcy.
Jednak ocenić pracę studentów BWS będą mogli wszyscy, którzy odwiedzą mury uczelni (ul. Nadbrzeżna 12). Otóż w sobotę o godzinie 15.00 odbędzie się wernisaż wystawy prac dyplomowych absolwentów kierunku Architektura Wnętrz.

Goście zapoznają się również z pracami koncepcyjnymi studentów Architektury Krajobrazu przygotowanymi w ramach współpracy z Urzędem Miejskim w Bielsku-Białej a dotyczącej zagospodarowania przestrzennego niektórych, niepozornych i zapomnianych, miejsc w mieście. Mowa tutaj m.in. o Kępie Hałcnowskiej - pierwsze wizualizacje zagospodarowania tego miejsca znajdą się na wystawie.

Swoje prace przedstawią również laureaci konkursu na projekt zestawu do kawy i herbaty zorganizowany przy udziale znanego producenta kawy i herbaty Mokate. Do rywalizacji konkursowej zakwalifikowało się 16 studenckich projektów. Wręczenie dyplomów i nagród rzeczowych, ufundowanych w całości przez firmę Mokate, miało miejsce 20 czerwca w siedzibie BWS w Bielsku-Białej. Dyplomy oraz główne nagrody w postaci ekspresów ciśnieniowych Lavazzy otrzymały: Barbara Bigos, Anita Gottfied oraz Joanna Nycz. Nagroda specjalna za jedyną propozycję zestawu do herbaty przypadła pani Magdalenie Zacher (zaparzacze do herbaty i zestaw produktów Mokate). W sobotę z nagrodzonymi pracami będzie miała okazję zapoznać się szersza publiczność.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.