Reklama

Wiadomości

  • 16 lipca 2020
  • wyświetleń: 90749

[WIDEO, FOTO] Ciężarówka przygniotła samochód osobowy

W czwartek, 16 lipca po godzinie 10.00 na skrzyżowaniu Andersa i Michałowicza w Bielsku-Białej doszło do poważnego wypadku. Ciężarówka przygniotła samochód osobowy. W wypadku ucierpiała 60-letnia kobieta, która została zabrana do szpitala.Do wypadku doszło na pasie w kierunku Żywca. Kierowca ciężarówki z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem. Samochód ciężarowy przewrócił się na znajdujący się na prawym pasie samochód osobowy oczekujący na przejazd na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną.60-letnia kobieta podróżująca osobowym oplem odniosła obrażenia i została zabrana do szpitala. Policjanci ustalili, że poszkodowana jechała sama. Kierujący samochodem ciężarowym 62-latek nie doznał poważnych obrażeń. Badanie wykazało, że był trzeźwy. Trwają ustalenia przyczyn i dokładnych okoliczności wypadku.

Poważny wypadek w Bielsku-Białej - ciężarówka przygniotła samochód osobowy - 16.07.2020 · fot. Sebastian / Klinika Metalu, Kamil / Bielskie Drogi

sid, ar / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj