bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 18 lipca 2020
  • wyświetleń: 1499

Nowe tablice na ścieżkach rowerowych Enduro Trails

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ścieżki rowerowe" podaj

Górskie ścieżki rowerowe Enduro Trails jeszcze lepiej oznakowane. Wszystko dzięki czterem nowym tablicom informacyjnym przy schronisku na Koziej Górze, na Błoniach oraz przy dolnej i górnej stacji kolei gondolowej na Szyndzielnię.

Enduro Trails
Nowe tablice na trasach Enduro trails w Beskidach · fot. Lokalna Organizacja Turystyczna Beskidy


W trzech przypadkach chodzi o wymianę istniejących tablic z nieaktualnymi już planami kompleksu. Czwarta tablica to całkowicie nowa konstrukcja. Wszystkie tablice są uaktualnione i zawierają poszerzone znakowanie, co ma poprawić komfort miłośników rowerowej turystyki górskiej w regionie. Zawarte na tablicach informacje ułatwią rowerzystom wybór trasy odpowiedniej dla siebie ze względu na umiejętności techniczne, ograniczenia sprzętowe lub czasowe, czy panujące warunki atmosferyczne.

Odnowienie znakowania nie byłoby możliwe bez wkładu finansowego i merytorycznego Lokalnej Organizacji Turystycznej Beskidy oraz dotacji jaką na ten cel przyznało województwo śląskie w ramach konkursu na znakowanie szlaków turystycznych w województwie.

ar / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ścieżki rowerowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ścieżki rowerowe" podaj