Wiadomości
- 14 lipca 2020
- wyświetleń: 3318
Podbeskidzie zagra o mistrzostwo. 15 lipca będą kursowały linie meczowe
W środę, 15 lipca w związku z organizacją meczu piłkarskiego na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej o mistrzostwo 1 ligi pomiędzy TS Podbeskidzie Bielsko-Biała a Odrą Opole, zostaną uruchomione trzy specjalne linie autobusowe.
Autobusy będą kursowały w relacjach:
Przejazd liniami nr 501, 502 oraz 503 odbywa się na podstawie ważnego biletu MZK. Pojazdy będą kursować przed rozpoczęciem meczu oraz po jego zakończeniu. Po zakończonym spotkaniu zostaną podstawione na przystanek Żywiecka Stojałowskiego. Szczegóły tutaj .
Mecz rozpocznie się o godzinie 18:10.
- 501 Osiedle Polskich Skrzydeł - Żywiecka Stadion Miejski,
- 502 Wapienica Strażacka - Żywiecka Stadion Miejski,
- 503 Wyzwolenia Witosa - Żywiecka Stadion Miejski.
Przejazd liniami nr 501, 502 oraz 503 odbywa się na podstawie ważnego biletu MZK. Pojazdy będą kursować przed rozpoczęciem meczu oraz po jego zakończeniu. Po zakończonym spotkaniu zostaną podstawione na przystanek Żywiecka Stojałowskiego. Szczegóły tutaj .
Mecz rozpocznie się o godzinie 18:10.
ZOBACZ TAKŻE
Elektryczny Karsan już na ulicach miasta. Nowy autobus w flocie MZK
Bielsko-Biała rozwija transport elektryczny. MZK ogłasza przetarg na nową infrastrukturę
[FOTO] Elektryczne przegubowce już w Bielsku-Białej. MZK stawia na nowoczesny tabor
Wodór zamiast diesla. MZK podpisuje wartą miliony umowę z Orlen S.A.
Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej szuka kierownika do działu inwestycji
Komunikacja publiczna w liczbach
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.






