Reklama

Wiadomości

  • 10 lipca 2020
  • wyświetleń: 2627

Drugie podejście do przetargu na projekt ulicy zbiorczej

Pierwszy przetarg na wykonanie koncepcji projektowej budowy ulicy zbiorczej na odcinku od ulicy Warszawskiej i Krakowskiej w Bielsku-Białej został unieważniony. W drugim przetargu nieograniczonym - ogłoszonym przez Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej - oferty można składać do 15 lipca br.

warszawska, bielsko-biała,
Ulica Warszawska w Bielsku-Białej · fot. UM Bielsko-Biała


Na realizację zadania wykonawca będzie miał dziesięć miesięcy. Zakres dokumentacji obejmuje wykonanie koncepcji budowy nowej drogi łączącej ulicę Warszawską w rejonie skrzyżowania z ulicą Czechowicką i ulicę Krakowską w rejonie S1 w Bielsku-Białej o długości około 3,7 km. Koncepcja ma być wykonana w oparciu o tunel i obejmować budowę układu drogowego, który będzie powiązany z centrum przesiadkowym mającym powstać na wschód od istniejącej linii kolejowej. Wykonawca będzie musiał stworzyć dokumentację geodezyjno-prawną, geologiczno-inżynierską, wykonać pomiary ruchu i opracować ich wyniki, koncepcję projektową, a także przygotować materiały informacyjne i promocyjne oraz zbiorcze zestawienie kosztów.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.