REKLAMA WYBORCZA

Wiadomości

  • 10 lipca 2020
  • wyświetleń: 12259

[WIDEO] Premier w Bielsku-Białej: Polska marka to symbol jakości

Z krótką wizytą do Bielska-Białej przyjechał dzisiaj Premier Mateusz Morawiecki. Polityk odwiedził bielską firmę "Polmotors".- Tutaj w tej firmie możemy popatrzeć na to jak ciężka praca, inwencja i kreatywność polskich przedsiębiorców i pracowników przekłada się na sukces. Ten sukces 3-4 miesiące temu był zagrożony przez światowy kryzys. Prezes firmy chce dokonywać ekspansji na kolejne kraje świata. Części samochodowe trafiają do najlepszych producentów samochodowych - powiedział Mateusz Morawiecki podczas briefingu prasowego dla mediów.

Premier Mateusz Morawiecki w firmie Polmotors
Premier Mateusz Morawiecki w firmie Polmotors · fot. Kancelaria Premiera


- Polska marka to symbol jakości. Marka polskich produktów jest coraz bardziej ceniona na świecie. Połączona z zaangażowaniem pracowników, żeby polska gospodarka mogła się jak najszybciej rozwijać. Wiem doskonale, że jesteśmy w bardzo dobrym momencie, żeby ten dodatkowy rozrusznik rozwojowy zadziałał tu i teraz, ale też żeby rozwijać skrzydła gospodarcze na cały świat - mówił Premier.

- Dzięki wsparciu naszych tarcz antykryzysowych istnienie firmy i miejsc pracy nie jest zagrożone, co więcej - może ona planować zagraniczną ekspansję, bo polskie produkty to dziś coraz bardziej ceniony na świecie symbol najwyższej jakości - podkreślał Prezes Rady Ministrów.

ab, mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.