bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 12 lipca 2020
  • wyświetleń: 1932

Nowy plac zabaw przy Asnyka. To inwestycja z budżetu obywatelskiego

Nowy plac zabaw powstał w rejonie ul. Adama Asnyka 4 na osiedlu Dolne Przedmieście w Bielsku-Białej. Inwestycja to jedno z zadań ubiegłorocznego Budżetu Obywatelskiego, jej koszt wyniósł ponad 98.000 zł. W ubiegłym roku zadania nie udało się zrealizować i pieniądze przeniesiono na ten rok.

Nowy plac zabaw przy Asnyka. To inwestycja z budżetu obywatelskiego
Nowy plac zabaw przy Asnyka. To inwestycja z budżetu obywatelskiego · fot. UM Bielsko-Biała


Z końcem czerwca br. plac zabaw był gotowy. Najmłodsi bielszczanie mogą korzystać z ośmiu urządzeń: huśtawki wahadłowej, karuzeli, huśtawki sprężynowej w formie rowerka, huśtawki - ważki i bocianiego gniazda, zestawu rekreacyjnego i zestawu gimnastycznego oraz piaskownicy. Na placu zabaw pojawiły się też ławki, stolik betonowy i kosz na śmieci. Wykonawcy zadbali również o nawierzchnię z kostki brukowej, nawierzchnię bezpieczną i trawnik.

W Budżecie Obywatelskim 2019 na wykonanie placu zabaw w rejonie ulicy Adama Asnyka w Bielsku-Białej głosowało prawie 150 mieszkańców Dolnego Przedmieścia.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.