bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 7 lipca 2020
  • 8 lipca 2020
  • wyświetleń: 7747

[WIDEO] W Bielsku-Białej ruszyły zdjęcia do serialu "Pierwszy raz"

Ostatni dubel! Cisza na planie! Akcja! - to okrzyki, które od 6 lipca można usłyszeć przy ul. 11 Listopada w Bielsku Białej. W lokalu po kawiarni pod numerem 46 ruszyły właśnie zdjęcia do serialu dla młodzieży "Pierwszy raz".Bohaterowie produkcji to sześcioro nastolatków z Bielska-Białej. Wszyscy są zupełnie inni - jest skromna dziewczyna, cicha myszka, szalona bohaterka, rock’n’rollowiec czy uwielbiany przez wszystkich fajtłapa. Przeżywają miłości i problemy, mają swoje tajemnice, nie dogadują się z rodzicami i buntują. Ich historie zostaną opowiedziane w 12 odcinkach. Premiera przewidziana jest na 2 września br. W pierwszym odcinku nagrywanym przy ul. 11 Listopada 46 młodzi ludzie organizują sobie miejsce spotkań.

- Nagrywamy serial, którego akcja odbywa się w Bielsku-Białej i okolicach - mówi reżyser Wiktoria Bednarczyk. - Później będzie można nas zobaczyć w mieście - głównie na ul. 11 Listopada, na placu Bolesława Chrobrego czy w okolicach ul. Stefanii Sempołowskiej. Każdy z bohaterów ma dom ulokowany w innej części Bielska-Białej i tam będzie można nas zobaczyć. Proszę nas wypatrywać - dodaje.

W pierwszych odcinkach młodym aktorom z Bielska-Białej towarzyszy na planie Karol Osentowski, aktor Teatru Roma. Producentem serialu jest spółka Versus. Nastolatków z Bielska-Białej grają wybrani w castingach Maksymilian Bednarczyk, Linda Gut, Dawid Jurczak, Jakub Majdak, Julia Waliczek i Katarzyna Żbel.

Pion reżyserski i operatorski serialu to m.in. twórcy drugiego sezonu hitu internetowego dla młodzieży Nieprzygotowani - Wiktoria Bednarczyk (reżyser), Jacek Szpros (autor zdjęć), Phao Sanato (dźwięk) i Darling Nikki, związani z PHAO & NIKKI. Muzykę do serialu skomponował Esemes, kierownictwa produkcji podjęła się Lucyna Kręcichwost, a pomysłodawczynią oraz scenarzystką serialu jest Agnieszka Szulakowska. Partnerem serialu jest miasto Bielsko-Biała.

ab, mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.