bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 5 lipca 2020
  • 6 lipca 2020
  • wyświetleń: 4085

Powstał film promujący Bielsko-Białą w Czechach

Bielsko-Biała promuje się wśród czeskich przyjaciół za pomocą filmu reklamowego. Od niedawna na oficjalnym kanale umbielskobiala na YouTube można oglądać produkcję z udziałem popularnej i lubianej czeskiej aktorki oraz wokalistki Izabeli Kapias, którą polska widownia zna z ról policjantki w serialu "M jak Miłość" i sympatycznej pani cukiernik w produkcji "Przepis na życie".Izabela Kapias przechadza się po ulicach naszego miasta i zarówno w języku polskim, jak i czeskim wymienia jego zalety - możliwość różnorakich zakupów, dobre jedzenie, kawę, spacery.

Bielsko-Biała jest miastem na pograniczu, usytuowanym w niewielkiej odległości od naszych południowych sąsiadów. Z Czeskiego Cieszyna do Bielska-Białej można dotrzeć w 30 minut, natomiast ze Słowacji w około godzinę. Często więc w naszym mieście można spotkać gości z tych krajów korzystających z jego uroków.

Od 30 czerwca reżim graniczny na całej długości granicy czesko-polskiej włącznie z województwem śląskim powrócił do stanu sprzed wybuchu pandemii COVID-19. Ruch turystyczny jest możliwy bez żadnych obostrzeń. Miasto zaprasza na zakupy, na spacer po starówce, na kawę i smaczny posiłek w niejednej bielskiej restauracji. Czeskim przyjaciołom przypominamy jedynie, że wewnątrz sklepów i restauracji nadal należy nosić maseczki.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.