bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 2 lipca 2020
  • wyświetleń: 3144

Wiceministrowie zachęcali do głosowania na Dudę w II turze

Kampania prezydencka przed drugą turą wyborów idzie pełną parą. Tam, gdzie kandydaci nie mogą przybyć osobiście - wspierają ich działacze lokalni i centralni. Dlatego dzisiaj w Bielsku-Białej odbyło się spotkanie z trzema wiceministrami z obecnego rządu.

Wiceministrowie zachęcali do głosowania na Dudę w II turze - 2.07.2020 · fot. Biuro Poselskie Grzegorza Pudy


Dzisiaj do Bielska-Białej przyjechali wiceministrowie Grzegorz Puda, z resortu funduszy i polityki regionalnej, Michał Wójcik z ministerstwa sprawiedliwości oraz Paweł Jabłoński z MSZ, którzy najpierw zachęcali do głosowania na Andrzeja Dudę na ulicy 11 Listopada. Później przeszli na plac Chrobrego oraz Rynek.

Przypomnijmy, druga tura wyborów prezydenckich odbędzie się w niedzielę, 12 lipca 2020 roku. Zmierzą się w niej obecnie sprawujący urząd prezydenta Andrzej Duda, popierany przez PiS oraz Rafał Trzaskowski, obecny prezydent Warszawy, którego wspiera Platforma Obywatelska.

mp / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.