bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 lipca 2020
  • wyświetleń: 1809

Ostatni etap przebudowy Żywieckiej. Wyznaczono objazd

Rozpoczął się ostatni etap przebudowy ul. Żywieckiej w Bielsku-Białej. Mowa o około 440-metrowym odcinku od ul. Owocowej do ul. Sielanki. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Ostatni etap przebudowy Żywieckiej. Wyznaczono objazd
Ostatni etap przebudowy Żywieckiej. Wyznaczono objazd · fot. UM Bielsko-Biała


Prace w tym miejscu związane są z wykonaniem przepustów i innych urządzeń infrastrukturalnych. Dlatego jezdnia jest całkowicie zamknięta. Utrudnienia potrwają do 31 lipca. Wykonawca musi wyrobić się z pracami związanymi z zamknięciem odcinka, bo już 7 sierpnia br. m.in. tą trasą przejedzie Tour de Pologne. Później prace będą kontynuowane.

Zamkniętym fragmentem ul. Żywieckiej może poruszać się komunikacja zbiorowa, zarówno autobusy PKS, jak i komunikacja miejska, służby interwencyjne i mieszkańcy jadący do swoich posesji. Ruch tranzytowy odbywa się objazdem i jest poprowadzony ul. Przędzalniczą, Bystrzańską, odcinkiem ul. Szczyrkowskiej w Bystrej oraz ul. Wyzwolenia w Wilkowicach.

Prowadzone prace to ostatni etap całkowitej przebudowy ul. Żywieckiej - na odcinku od ul. Lwowskiej do granicy miasta.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.