bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1579

Wybory prezydenckie 2020. Gdzie można oddać swój głos?

Już w najbliższą niedzielę, 28 czerwca odbędzie się pierwsza tura wyborów, w których Polacy będą wybierać swojego prezydenta. Przygotowaliśmy zestawienie obwodowych komisji wyborczych, w których można oddać swój głos.

Wybory samorządowe 2018 - 21.10.2018
fot. bielsko.info


Obwodowa komisja wyborcza nr 1



Szkoła Podstawowa Nr 30, ul. Mazańcowicka 34, 43-300 Bielsko-Biała

"OSIEDLE KOMOROWICE ŚLĄSKIE” - ulice: Akademicka, Aktorów, Albatrosów, Astronomów, Biblioteczna, Biedronki, Botaniczna, Burzliwa, Centralna, Chochołowska, Czeladnicza, Eugeniusza Kwiatkowskiego nr nieparzyste od 1 do 67, Hajduczka, Harfowa, Husarska, Katowicka, Konwojowa, Królewska, Książęca, Kustosza, Kwietniowa, Lekarska, Mazańcowicka nr parzyste od 10 do końca, nr nieparzyste od 9 do końca, Michała Grażyńskiego nr nieparzyste od 125 do końca, parzyste od 126 do końca, Michała Wołodyjowskiego, Miłosna, Mistrzowska, Młodej Polski, Ogrodników, Opłotek, Orna, Papierowa, Pedagogiczna, Piechurów nr parzyste od 16 do końca, nr nieparzyste od 61 do końca, Poligonowa nr parzyste od 2 do 166 i nr nieparzyste od 1 do 165, Ponętna, Produkcyjna, Szarych Szeregów, Szlachecka, Terenowa, Uczniowska, Warszawska nr parzyste od 112 do końca, nr nieparzyste od 199 do końca, Węglowa, Ziołowa, Złocista, Żołnierska.

Obwodowa komisja wyborcza nr 2



"AQUA" S. A. Oczyszczalnia Ścieków, ul. Bestwińska 63, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA KOMOROWICE KRAKOWSKIE’’ - ulice: Aleksandra Fredry, Barkowska nr nieparzyste od 1 do 175A, nr parzyste od 2 do 178, Bestwińska wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 17 do końca, Borowików, Bystra nr parzyste od 2 do 116, nr nieparzyste od 1 do 151, Chłopska, Cybernetyków, Dragonów, Dumna, Dusznicka nr parzyste od 56 do końca, nr nieparzyste od 63 do końca, Finałowa, Gliwicka, Groszkowa, Gwardzistów, Ignacego Daszyńskiego nr parzyste od 100 do końca, Jasna Rola, Jęczmienna, Kaletnicza, Kirasjerów, Koniczynki, Kromparecka, Lansjerów, Maślaków, Muchomorów, Na Fermie, Napędowa, Rakietowa, Samotna, Sejmowa, Szwoleżerów, Światowida, Świtezianki, Trawiasta, Ułanów, Władysława Syrokomli wszystkie nr nieparzyste, Za Kuźnią, Żeglarska, Żeńców.

Obwodowa komisja wyborcza nr 3


Przedszkole Nr 40, ul. Komorowicka 338, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA KOMOROWICE KRAKOWSKIE’’ - ulice: Bestwińska nr nieparzyste od 1 do 15, Drobna, Ignacego Daszyńskiego nr nieparzyste od 91 do końca, Inżynierska, Komorowicka nr parzyste od 302 do końca, nr nieparzyste od 245 do końca, Marii Rodziewiczówny, Mazańcowicka nr parzyste od 2 do 8, Młynówka, Olimpijska nr nieparzyste od 31 do końca, Serenady, Stażystów, Śliska.

Obwodowa komisja wyborcza nr 4


Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Janusza Korczaka, ul. Czereśniowa 20, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA KOMOROWICE KRAKOWSKIE’’ - ulice: Architektów wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 67 do końca, Bagażowa, Barkowska nr parzyste od 180 do końca, nr nieparzyste od 177 do 251e, Bliźniacza, Boczna, Braterska, Budrysów, Cegielniana nr nieparzyste od 53 do końca, Ceramiczna wszystkie nr nieparzyste, Czarna, Czereśniowa, Czorsztyńska, Dusznicka nr nieparzyste od 1 do 61, nr parzyste od 2 do 54, Fizylierów, Garncarska, Gładka, Groblowa, Hałcnowska nr parzyste od 2 do 164, nr nieparzyste od 1 do 159, Ignacego Daszyńskiego nr nieparzyste od 1 do 89, nr parzyste od 2 do 98, Jacka Odrowąża, Kamieniarzy, Komorowicka nr nieparzyste od 127 do 243, nr parzyste od 182 do 300, Laurowa, Matyldy Linert, Mazańcowicka nr nieparzyste od 1 do 7, Na Stawach, Niepodległości nr 54, Olimpijska nr nieparzyste od 1 do 29b, wszystkie nr parzyste, Ostowa, pl. Józefa Niemczyka, Przeciętna nr nieparzyste od 91 do końca, nr parzyste od 90 do końca, Przyległa, Romańska, Rondo, Rybacka, Samodzielna, Siostrzana, Syreny, św. Jana Chrzciciela, Taksówkarzy, Wajdeloty, Wąska, Wernyhory, Władysława Syrokomli wszystkie nr parzyste, Żabiniec.

Obwodowa komisja wyborcza nr 5


Dom Kultury w Hałcnowie, ul. Siostry Małgorzaty Szewczyk 1, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA HAŁCNÓW” - ulice: 13 Zakrętów, Agronomówka, Architektów nr nieparzyste od 1 do 65, Barkowska nr nieparzyste od 253 do końca, Bystra nr parzyste od 118 do końca, nr nieparzyste od 153 do końca, Chemików, Elektryków, Fizyków, Grenady, Hałcnowska nr parzyste od 166 do końca, nr nieparzyste od 161 do końca, Helska, Iliady, Janowicka wszystkie nr nieparzyste, Józefa Braka, Kaszubska, Kolonia, Krasnoludków, ks. Pawła Skiby, Księży Las nr nieparzyste od 1 do 59, wszystkie nr parzyste, Macierzanki, Marglowa, Mariana Czecza, Marii Dąbrowskiej, Marynarska, Miejska, Murarzy, Muzealna, Obca, Odysei, Ojcowska, Oksywska, Pod Dębem, Pod Kasztanem, Pucka, Rodzinna, Romantyczna, Serdeczna nr parzyste od 2 do 28, Skrzatów, Spartakusa, Tysiąclecia, Walecznych, Wincentego Witosa nr nieparzyste od 1 do 55, Wyzwolenia nr nieparzyste od 201 do 291, nr parzyste od 150 do 324, Wyżynna, Żurawinowa, Żywa.
6 Szkoła Podstawowa Nr 28 im. gen. Józefa Kustronia, ul. Wyzwolenia 343, 43-300 Bielsko-Biała Stały nie "CZĘŚĆ OSIEDLA HAŁCNÓW’’ - ulice: Deszczowa, Do Lasu, Głośna, Jakuba Jasińskiego, Jana Brzechwy, Jana Kubika, Janowicka wszystkie nr parzyste, Jowisza, Krzemionki, Księżycowa, Leonida Teligi, Leszka Czarnego, mjr. Henryka Sucharskiego, Nad Słonicą, Nowy Świat, Okręgowa, Pisarska, Porąbki, Przyjaźni, Serdeczna wszystkie nr nieparzyste, nr parzyste od 30 do końca, Siostry Małgorzaty Szewczyk, Suchy Potok, Taternicza, Wawelska, Wyzwolenia nr nieparzyste od 293 do końca, nr parzyste od 326 do końca, Zagrody, Zalotników, Zbyszka z Bogdańca.

Obwodowa komisja wyborcza nr 7


Szkoła Podstawowa Nr 28 im. gen. Józefa Kustronia, ul. Wincentego Witosa 96, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA HAŁCNÓW’’ - ulice: Ametystowa, Bzowa, Cedrowa, Chryzantemowa, Czeremchowa, Czerwona nr parzyste od 110 do końca, nr nieparzyste od 151 do końca, Jakuba Bojki, Jarzębinowa, Kaczeńców, Kępna, Krańcowa nr nieparzysty 167, Kryształowa, Księży Las nr nieparzyste od 61 do końca, Lawendowa, Macieja Rataja, Magnolii, Marii i Bolesława Wysłouchów, Niepodległości nr 121, Oliwkowa, Orchidei, Pasażerska, Pawła Bobka, Saska, Stanisława Mikołajczyka, Szlak, Wacława Sieroszewskiego, Wincentego Witosa wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 57 do końca, Władysława Kiernika, Wysoka, Wyzwolenia nr parzyste od 80 do 148, nr nieparzyste od 111 do 199, Zakole.

Obwodowa komisja wyborcza nr 8


Rada Osiedla "Biała Północ", ul. Anieli Krzywoń 17a, 43-300 Bielsko-Biała

"OSIEDLE BIAŁA PÓŁNOC’’ - ulice: Anieli Krzywoń, Bazaltowa, Bluszczowa, Bławatków, Bukietowa, Bursztynowa, Cegielniana wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 1 do 51, Ceramiczna wszystkie nr parzyste, Czerwona nr nieparzyste od 1 do 149, nr parzyste od 2 do 108, dr. Henryka Jordana, dr. Tytusa Chałubińskiego, Eugeniusza Kwiatkowskiego nr nieparzyste od 69 do końca, nr parzyste od 60 do końca, Fiołków, gen. Józefa Chłopickiego, Irysów, Jana Dekerta, Jesienna, Józefa Sowińskiego, Karola Krausa, Kokosowa, Komorowicka nr parzyste od 110 do 180, nr nieparzyste od 51 do 125, Konwaliowa, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Kwietna, Łubinowa, Maków, mjr. Hubala, Montażowa, Narcyzów, Niezapominajek, Palmowa, Piwonii, Przebiśniegów, Przeciętna nr parzyste od 2 do 88, nr nieparzyste od 1 do 89, Sasankowa, Stokrotek, Towarowa nr parzyste od 30 do końca, nr nieparzyste od 17 do końca, Tulipanów, Wyzwolenia nr nieparzyste od 101 do 109, Zawilców, Żwirowa.

Obwodowa komisja wyborcza nr 9


Zespół Szkół Budowlanych im. gen. Stanisława Maczka, ul. Budowlanych 4, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA DOLNE PRZEDMIEŚCIE’’ - ulice: 3 Maja nr nieparzyste od 27 do końca, nr parzyste od 14 do końca, Adama Mickiewicza nr nieparzyste od 31 do końca, nr parzyste od 38 do końca, Andrzeja Struga, Budowlanych, Czechowicka nr parzyste od 2 do 20, nr nieparzyste od 1 do 23, Eugeniusza Kwiatkowskiego nr parzyste od 2 do 58, Gazownicza, Jana Kilińskiego, Jana Matejki, Janusza Korczaka, Jasna, Juliusza Słowackiego nr parzyste od 28d do końca, nr nieparzyste od 33 do końca, Karola Korna, Kosynierów, Kresowa, Lipowa, Michała Grażyńskiego nr parzyste od 2 do 124, nr nieparzyste od 1 do 123, Mostowa wszystkie nr bez nr parzystego 2, Nad Białą, Piastowska nr nieparzyste od 1 do 21, nr parzyste od 2 do 20, Podwale, Przechód Dworcowy, Romualda Traugutta, Stanisława Dubois, Stanisława Konarskiego, Starobielska wszystkie nr parzyste bez nr 20, Stefana Okrzei, Stefana Żeromskiego, Teodora Sixta wszystkie nr parzyste, Trakcyjna, Urzędnicza, Wałowa, Warszawska nr parzyste od 2 do 110, nr nieparzyste od 1 do 89, Wiktora Przybyły, Zygmunta Krasińskiego nr nieparzyste od 35 do końca, nr parzyste od 34 do końca.

Obwodowa komisja wyborcza nr 10


I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, ul. Listopadowa 70, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA DOLNE PRZEDMIEŚCIE’’ - ulice: 3 Maja nr nieparzyste od 17 do 25, Adama Asnyka nr parzyste od 2 do 10, nr nieparzyste od 1 do 9, Adama Mickiewicza nr nieparzyste od 25 do 29, nr parzyste od 26 do 36, Bronisława Czecha, Drukarzy, Fryderyka Chopina, Grunwaldzka nr parzyste od 2 do 18, Jarosława Dąbrowskiego wszystkie nr parzyste, Juliusza Słowackiego nr nieparzyste od 21 do 27b, nr parzyste od 26 do 28c, kpt. Henryka Boryczki, Listopadowa nr parzyste od 46 do 118, Pawła Stalmacha, Piastowska nr parzyste od 20a do 32, nr nieparzyste od 23 do 31, Starobielska wszystkie nr nieparzyste, Teodora Sixta wszystkie nr nieparzyste, Zygmunta Krasińskiego nr nieparzyste od 25 do 33, nr parzyste od 26 do 32, Zygmunta Lubertowicza.

Obwodowa komisja wyborcza nr 11


Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Cypriana Kamila Norwida, ul. Cypriana Kamila Norwida 30, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA BIAŁA KRAKOWSKA’’ - ulice: Adolfa Dygasińskiego, Bohaterów Westerplatte nr nieparzyste od 53 do końca, nr parzyste od 50 do końca, Bolesława Leśmiana, Cypriana Kamila Norwida nr nieparzyste od 1 do 29, wszystkie nr parzyste, Heleny Modrzejewskiej, Kazimierza Wielkiego nr nieparzyste od 31 do końca, nr parzyste od 34 do końca, Krakowska nr nieparzyste od 31 do 161, Liliowa, Lucjana Rydla, Ludwika Solskiego, Lwowska nr parzyste od 28 do końca, Łąkowa, Marzeń, Maturzystów, Osiedlowa, Piekarska nr nieparzyste od 93 do końca, nr parzyste od 90 do końca, Rzemieślnicza, Stanisława Przybyszewskiego wszystkie nr nieparzyste, nr parzyste od 2 do 10, Stefana Jaracza, Tadeusza Romanowicza nr nieparzyste od 21do końca, nr parzyste od 18 do końca, Waleriana Łukasińskiego nr nieparzyste od 45 do końca, nr parzyste od 40 do końca, Wapienna nr nieparzyste od 21 do końca, wszystkie nr parzyste, Wincentego Pola, Wiślana, Wschodnia, Wyzwolenia nr parzyste od 52 do 78.

Obwodowa komisja wyborcza nr 12


Szkoła Podstawowa Nr 18 im. Cypriana Kamila Norwida, ul. Cypriana Kamila Norwida 30, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA BIAŁA KRAKOWSKA’’ - ulice: Bohaterów Westerplatte nr nieparzyste od 1 do 51, nr parzyste od 2 do 48, Cypriana Kamila Norwida nr nieparzyste od 31 do końca, Edwarda Dembowskiego, Kazimierza Wielkiego nr nieparzyste od 1 do 29, nr parzyste od 2 do 32, Krakowska nr nieparzyste od 1 do 29, nr parzyste od 2 do 126, Lipnicka nr nieparzyste od 15 do 63, nr parzysty 82, Lwowska nr parzyste od 2 do 26, Metalowców, Ogrodowa, Petra Michala Bohuna, płk. Stanisława Dąbka, Południowa, Sportowców, Starostów Lipnickich, Stroma, Śląska, Tadeusza Romanowicza nr nieparzyste od 1 do 19, nr parzyste od 2 do 16, Tatrzańska, Tkaczy, Topolowa, Waleriana Łukasińskiego nr nieparzyste od 1 do 43, nr parzyste od 2 do 38, Wapienna nr nieparzyste od 1 do 19, Włókiennicza, Żywiecka nr nieparzyste od 1 do 3.

Obwodowa komisja wyborcza nr 13


Sala Klubu Sportowego GWARDIA, ul. Jaskrowa 13, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA WAPIENICA’’ - ulice: 1 Dywizji Pancernej, Bohaterów Monte Cassino nr parzyste od 460 do końca, nr nieparzyste od 461 do końca, Dworska, Działkowców, Folwarczna, Harnasiów wszystkie nr parzyste, Hoża, Jana Sobieskiego nr parzyste od 428 do końca, Jaskrowa, Kominiarska, ks. Józefa Londzina, Lajkonika, Laury, Lubiana, Międzyrzecka nr parzyste od 180 do końca, nr nieparzyste od 81A do końca, Oleandrów, Opalowa, Relaksowa, Rudawka nr parzyste od 2 do 84, nr nieparzyste od 1 do 83, Sabały, Stanisława Mielnickiego, Strażacka, Szyprów, Świt, Wypoczynkowa, Zwierzyniecka.

Obwodowa komisja wyborcza nr 14


Siedziba Rady Osiedla "Wapienica", ul. Cieszyńska 388, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA WAPIENICA’’ - ulice: Alabastrowa, Augustowska, Cieszyńska nr parzyste od 306 do końca, Darniowa, Diamentowa, Dworcowa, Dziewanny, Dzwonkowa, Filona, Gminna, Harnasiów wszystkie nr nieparzyste, Jana Sobieskiego nr nieparzyste od 427 do końca, Jantarowa, Józefa Bożka, Jurija Gagarina, Krakusa, Krzywa, Ludowa, Mazurska, Międzyrzecka nr parzyste od 2 do 178, nr nieparzyste od 1 do 81, Nowiny, Oskara Kolberga, Perłowa, Pomarańczowa, Poranna, Północna, Prądnicza, Przesmyk, Przy Torach, Rubinowa, Rusałki, Słomiana, Suwalska, Swojska, Szafirowa, św. Pawła, Tadeusza Regera, Topazowa, Twórcza, Zagajnik, Zakątna, Zapłocie Duże nr parzyste od 252 do końca, nr nieparzyste od 251 do końca, Zniczowa.

Obwodowa komisja wyborcza nr 15


Szkoła Podstawowa Nr 32 im. Jana III Sobieskiego, ul. Cieszyńska 393, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA WAPIENICA’’ - ulice: Antyczna wszystkie nr nieparzyste, Balladyny, Celtycka, Cieszyńska nr nieparzyste od 333 do końca, Czujna, Danusi, Handlowa, Hanki, Horeszków, Jacka Soplicy, Jagienki nr parzyste od 2 do 30, nr nieparzyste od 1 do 27, Jankiela, Jaworzańska nr parzyste od 2 do 20, nr nieparzyste od 1 do 93, Kameliowa, Kazimierza Kopczyńskiego, Kmicica, Leśników wszystkie nr nieparzyste, Lodowa, Marzanny, Palenica, Pieczarkowa, Piekiełko, Pierwiosnków, Potok wszystkie nr parzyste, Słowiańska, Smutna, Szewska, Sztabowa, Średnia nr nieparzyste od 1 do 31, Światopełka nr parzyste od 2 do 38, nr nieparzyste od 1 do 31, Tylna, Wapienicka, Wierzbowa, Zagłoby.

Obwodowa komisja wyborcza nr 16


Biuro Nadleśnictwa, ul. Kopytko 13, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA WAPIENICA’’ - ulice: Agawy, Antyczna wszystkie nr parzyste, Biwakowa, Błatnia, Dębowiec, Gerwazego, Ignacego Bieńka, Jagienki nr parzyste od 32 do końca, nr nieparzyste od 29 do końca, Jaworzańska nr parzyste od 22 do końca, nr nieparzyste od 95 do końca, Juranda, Kaskadowa, Kaszyska, Klasyków, Kminkowa, Koperkowa, Kopytko, Leśników wszystkie nr parzyste, Łowiecka wszystkie nr parzyste, Miętowa, Potok wszystkie nr nieparzyste, Rumiankowa, Słodka, Smocza, Starej Baśni, Storczyków, Szałwii, Szczera, Średnia nr nieparzyste od 33 do końca, Światopełka nr parzyste od 40 do końca, nr nieparzyste od 33 do końca, Świetlista, Tadeusza, Tartaczna, Telimeny, Tymiankowa, Wielkiego Księcia Witolda, Wojskiego, Zapora, Zosi, Zwrotna.

Obwodowa komisja wyborcza nr 17


Siedziba Rady Osiedla " Polskich Skrzydeł", ul. Ikara 2, 43-300 Bielsko-Biała

"OSIEDLE POLSKICH SKRZYDEŁ’’ - ulice: Cieszyńska nr parzyste od 240 do 304, Czesława Tańskiego, Ikara, Spółdzielców nr parzyste od 70 do końca, Stanisława Skarżyńskiego, Stanisława Skrzydlewskiego, Szybowcowa, Trzech Diamentów.

Obwodowa komisja wyborcza nr 18


Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte, ul. Dywizji Kościuszkowskiej 2, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA WOJSKA POLSKIEGO’’ - ulice: I Armii Wojska Polskiego wszystkie nr nieparzyste, Dywizji Kościuszkowskiej wszystkie nr bez nr nieparzystego 9, Saperów nr parzysty 24, Spółdzielców nr parzyste od 50 do 68, nr nieparzyste od 41 do końca.

Obwodowa komisja wyborcza nr 19


Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte, ul. Dywizji Kościuszkowskiej 2, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA WOJSKA POLSKIEGO’’ - ulice: I Armii Wojska Polskiego wszystkie nr parzyste, Cieszyńska nr parzyste od 152 do 238, Czwartaków, Dywizji Kościuszkowskiej nr nieparzysty 9, Podchorążych, Saperów wszystkie nr bez nr parzystego 24, Spółdzielców nr parzyste od 28 do 48c, nr nieparzyste od 21 do 39, Stawowa.

Obwodowa komisja wyborcza nr 20


Szkoła Podstawowa Nr 6 Integracyjna im. Kazimierza Brodzińskiego, ul. Kazimierza Brodzińskiego 3, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA KOPERNIKA’’ - ulice: Akacjowa, Cieszyńska nr parzyste od 126 do 150, Jagodowa, Jesionowa nr parzyste od 2 do 12, wszystkie nr nieparzyste, Kazimierza Brodzińskiego nr nieparzyste od 1 do 7, Spółdzielców nr nieparzyste od 9 do 19, Wiśniowa nr parzyste od 8 do końca, wszystkie nr nieparzyste, Wodna nr parzyste od 2 do 26, nr nieparzyste od 1 do 53.

Obwodowa komisja wyborcza nr 21


Szkoła Podstawowa Nr 6 Integracyjna im. Kazimierza Brodzińskiego, ul. Bratków 6, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA KOPERNIKA’’ - ulice: Bratków, Bukowa, Cieszyńska nr parzyste od 116 do 124, Franciszka Karpińskiego, Jesionowa nr parzyste od 14 do końca, Kazimierza Brodzińskiego wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 9 do końca, Kąkolowa, Kłosowa, Korzenna, Kwiatowa, Łanowa, Piastowska nr parzyste od 122 do końca, Pszenna, Spółdzielców nr parzyste od 2 do 26, nr nieparzyste od 1 do 7, Strzelecka, Wiśniowa nr parzyste od 2 do 6, Wodna nr parzyste od 28 do 96, nr nieparzyste od 55 do 97, Zielna.

Obwodowa komisja wyborcza nr 22


Klub Samopomocy dla Osób Starszych "Przystań", ul. Piastowska 86, 43-300 Bielsko-Biała

„OSIEDLE PIASTOWSKIE’’ - ulice: Aleja gen. Władysława Andersa nr parzyste od 280 do 348, nr nieparzyste od 279 do 345, Dębowa, Emilii Plater nr nieparzyste od 19 do końca, Jana Sobieskiego nr parzyste od 90 do 98, nr nieparzyste od 93 do 153, Kasztanowa, Księcia Przemysława, Piastowska nr parzyste od 54 do 120, Piastów Śląskich, Pod Grodziskiem nr parzyste od 16 do 18 i od 24 do 36, Stanisława Żółkiewskiego nr parzyste od 14 do końca, nr nieparzyste od 9 do końca.

Obwodowa komisja wyborcza nr 23


Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Macierzy Szkolnej, ul. Adama Asnyka 30, 43-300 Bielsko-Biała

„OSIEDLE MIESZKA I’’ - ulice: Adama Asnyka nr parzyste od 12 do końca, nr nieparzyste od 11 do końca, Bolesława Krzywoustego, Listopadowa nr nieparzyste od 79 do 117, Mieczysława Karłowicza nr parzyste od 10 do końca, nr nieparzyste od 13 do końca, Mieszka I, Piastowska nr parzyste od 34 do 52, Pod Grodziskiem nr parzyste od 38 do końca, Sierpniowa wszystkie nr nieparzyste, Spokojna, Tarninowa, Wita Stwosza nr parzyste od 12 do 36, nr nieparzyste od 21 do 45a.

Obwodowa komisja wyborcza nr 24


Dom Kultury w Starym Bielsku, ul. Jana Sobieskiego 307A, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA STARE BIELSKO”-ulice: Bohaterów Monte Cassino nr parzyste od 332 do 458, nr nieparzyste od 357 do 459, Chocimska, Ciżemki, Dożynkowa, Dumki, Ekologiczna, Francuska nr parzyste od 52 do końca, nr nieparzyste od 51 do końca, Grawerska, Gwarków, Hodowców wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 39 do końca, Hutnicza, Iglasta, Jana Długosza, Jana Sobieskiego nr parzyste od 246 do 426, nr nieparzyste od 247 do 425, Kijowska, Komandorska, Kupiecka, Obfita, Praska, Rezedowa, Rudawka nr parzyste od 86 do końca, nr nieparzyste od 85 do końca, Rześka, Szklana, Szynszyli, św. Jadwigi Śląskiej, św. Kingi, Wiedeńska wszystkie nr nieparzyste, Wincentego Kadłubka, Zapłocie Duże nr parzyste od 66 do 250, nr nieparzyste od 69 do 249, Zapłocie Małe nr parzyste od 64 do końca, nr nieparzyste od 63 do końca, Zbaraska, Zdrowa, Żniwna.

Obwodowa komisja wyborcza nr 25


Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Jana Kochanowskiego, ul. Zapłocie Duże 1, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA STARE BIELSKO” - ulice: Aleja gen. Władysława Andersa nr parzyste od 400 do końca, nr nieparzyste od 413 do końca, Berestecka, Bohaterów Monte Cassino nr parzyste od 220 do 330, nr nieparzyste od 151 do 355, Cygańska, Dniestrzańska, Drohobycka, Dymarek, Francuska nr parzyste od 2 do 50, nr nieparzyste od 1 do 49, Gruntowa, Hodowców nr nieparzyste od 1 do 37, Jana Sobieskiego nr parzyste od 110 do 244, nr nieparzyste od 155 do 245, Jedwabnicza, Juhasów wszystkie nr nieparzyste, Kamieniec Podolski, Kamieniołom, Klubowa, Kołodziejska, Kotlarska, ks. Bronisława Jakubowskiego, ks. Mateusza Opolskiego, Łamana, Malowany Dworek, Marysieńki, Mechaników, Mglista, Muzyczna, Nad Potokiem nr parzyste od 2 do 98, nr nieparzyste od 1 do 71, Okrętowa, Olecka, Otwarta, Pawła Wapiennika, Piesza, Piracka, Pod Grodziskiem nr parzyste od 2 do 14 i od 20 do 22, wszystkie nr nieparzyste, Podhajecka, Poligonowa nr parzyste od 228 do końca, nr nieparzyste od 229 do końca, Portowa, Rafowa, Rejsowa, Stoczniowa, św. Stanisława, Tarnopolska, Twarda, Wakacyjna, Wał Szwedzki, Wędrowców, Wiedeńska wszystkie nr parzyste, Wodna nr parzyste od 98 do końca, nr nieparzyste od 99 do końca, Wołyńska, Zapłocie Duże nr parzyste od 2 do 64, nr nieparzyste od 1 do 67, Zapłocie Małe nr parzyste od 2 do 62, nr nieparzyste od 1 do 61, Zawiła, Zduńska, Zgrabna, Zimowa, Złoczowska, Zuchów, Zwady, Żytomierska.

Obwodowa komisja wyborcza nr 26


Zespół Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących, ul. Filarowa 52, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA STARE BIELSKO” - ulice: Błotna, Bohaterów Monte Cassino nr nieparzyste od 1 do 149, Czechowicka nr parzyste od 22 do końca, nr nieparzyste od 25 do końca, Filarowa, Gorczańska, Juhasów wszystkie nr parzyste, Kolumnowa, Kozia, Krecia, Listopadowa nr parzyste od 120 do końca, nr nieparzyste od 119 do końca, Mroczna, Muszlowa, Nad Potokiem nr parzyste od 102 do końca, nr nieparzyste od 73 do końca, Okrężna, Owcza, Pienińska, Polarna, Sarni Potok, Sarni Stok, Sierpniowa wszystkie nr parzyste, Starobielska nr parzysty 20, Warszawska nr nieparzyste od 91 do 197, Wita Stwosza nr parzyste od 38 do końca, Żółwiowa.

Obwodowa komisja wyborcza nr 27


NZOZ Przychodnia-Trójka Sp. partnerska lekarzy, ul. Stanisława Staszica 1, 43-300 Bielsko-Biała

"OSIEDLE BIAŁA WSCHÓD” - ulice: 11 Listopada nr parzyste od 12 do końca, nr nieparzyste od 13 do końca, Cyniarska, gen. Mieczysława Boruty-Spiechowicza, Giuseppe Garibaldiego, Głęboka, Ignacego Jana Paderewskiego, Józefa Piłsudskiego, Komorowicka nr parzyste od 2 do 108, nr nieparzyste od 1 do 49, Konfederatów Barskich, Krótka, ks. Stanisława Stojałowskiego nr nieparzyste od 3 do końca, Legionów, Lwowska nr nieparzyste 47 i 59, Łukowa, Michaiła Lermontowa, Nadbrzeżna, Piekarska nr parzyste od 2 do 88, nr nieparzyste od 1 do 91, pl. Wojska Polskiego, pl. Wolności, Ratuszowa, Rzeźnicza, Stanisława Staszica, Szkolna, Targowa, Teodora Tomasza Jeża, Tokarska, Towarowa nr parzyste od 2 do 28, nr nieparzyste od 1 do 15, Towarzystwa Szkoły Ludowej, Władysława Jagiełły, Wyzwolenia nr parzyste od 2 do 50, nr nieparzyste od 1 do 99.

Obwodowa komisja wyborcza nr 28


Szkoła Podstawowa Nr 27 im. Janusza Kusocińskiego, ul. Emilii Plater 3, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA GÓRNE PRZEDMIEŚCIE” - ulice: Bohaterów Getta, Cieszyńska nr parzyste od 86 do 114, Emili Plater wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 1 do 17, Graniczna, Grodzka, Grunwaldzka nr parzyste od 42 do końca, nr nieparzyste od 33 do końca, Harcerska, hetm. Jana Zamoyskiego wszystkie nr nieparzyste, Jana Sobieskiego nr parzyste od 74 do 88, nr nieparzyste od 81 do 91, Konstantego Damrota, Marii Konopnickiej wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 15 do końca, Michała Drzymały wszystkie nr nieparzyste, Piastowska nr nieparzyste od 63 do końca, pl. Zwycięstwa nr nieparzysty 1, Stanisława Żółkiewskiego nr parzyste od 2 do 12, nr nieparzyste od 1 do 7, Wacława Grodeckiego.

Obwodowa komisja wyborcza nr 29


Zespół Szkół Gastronomicznych i Handlowych, ul. Stanisława Wyspiańskiego 5, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA GÓRNE PRZEDMIEŚCIE” - ulice: 3 Pułku Strzelców Podhalańskich, Adama Próchnika, Andrzeja Frycza Modrzewskiego nr parzyste od 8 do końca, nr nieparzyste od 9 do końca, Antoniego Osuchowskiego, Bartosza Głowackiego, gen. Józefa Hallera, Grunwaldzka nr parzyste od 20 do 40a, nr nieparzyste od 1 do 31, hetm. Jana Zamoyskiego wszystkie nr parzyste, Jana Sobieskiego nr parzyste od 10 do 72, Juliusza Kossaka, Listopadowa nr parzyste od 2 do 40, nr nieparzyste od 1 do 69, Mieczysława Karłowicza nr parzyste od 2 do 8, nr nieparzyste od 1 do 11, Mała, Myśliwska, Piastowska nr nieparzyste od 33 do 61, pl. Marcina Lutra wszystkie nr bez nr parzystego 14, Słoneczna, Stanisława Moniuszki, Stanisława Wyspiańskiego, Wita Stwosza nr parzyste od 2 do 10, nr nieparzyste od 1 do 19.

Obwodowa komisja wyborcza nr 30


Zespół Szkół Gastronomicznych i Handlowych, ul. Jana Sobieskiego 15, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA GÓRNE PRZEDMIEŚCIE” - ulice: Browarna nr parzyste od 2 do 10, nr nieparzyste od 1 do 13a, Cieszyńska nr parzyste od 12 do 84, Czysta, Jana Sobieskiego nr nieparzyste od 7 do 79, Kazimierza Pułaskiego, ks. Piotra Skargi, Marii Konopnickiej nr nieparzyste od 1 do 13, Michała Drzymały wszystkie nr parzyste, Mikołaja Kopernika nr nieparzysty 1, pl. Zwycięstwa nr 2 i 3, Solna.

Obwodowa komisja wyborcza nr 31


Zespół Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych im. Jędrzeja Śniadeckiego, ul. Juliusza Słowackiego 24, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA ŚRÓDMIEŚCIE BIELSKO” - ulice: 11 Listopada nr parzyste od 2 do 10, nr nieparzyste od 1 do 11, 3 Maja nr parzyste od 2 do 12, nr nieparzyste od 1 do 15, Adama Mickiewicza nr parzyste od 2 do 24, nr nieparzyste od 1 do 23, Andrzeja Frycza Modrzewskiego nr parzyste od 2 do 6, nr nieparzyste od 1 do 7, Cechowa, Celna, Cieszyńska nr parzyste od 2 do 10, nr nieparzyste od 1 do 17, gen. Władysława Sikorskiego wszystkie nr nieparzyste, Henryka Sienkiewicza, Jana Sobieskiego nr parzyste od 2 do 8 i nr nieparzyste od 1 do 5, Jarosława Dąbrowskiego wszystkie nr nieparzyste, Józefa Pankiewicza, Juliusza Słowackiego nr parzyste od 2 do 24, nr nieparzyste od 1 do 19, Kącik, Kościelna, Kręta, ks. Stanisława Stojałowskiego nr parzyste od 2 do 8a, nr nieparzysty 1, Ludwika Waryńskiego, Ludwika Zamenhofa, Mostowa nr parzysty 2, Nad Niprem, Norberta Barlickiego, Piwowarska, pl. Bolesława Chrobrego, pl. Esperanto, pl. Fabryczny, pl. Franciszka Smolki, pl. Marcina Lutra nr 14, pl. św. Mikołaja, pl. Rynek, Podcienie, Przechód, Przechód Schodowy, Schodowa, św. Trójcy, Władysława Orkana, Wzgórze wszystkie nr bez nr 18, Zamkowa nr 8, Zaułek, Zygmunta Krasińskiego nr parzyste od 2 do 24, nr nieparzyste od 1 do 23.

Obwodowa komisja wyborcza nr 32


Dom Kultury "Włókniarzy", ul. 1 Maja 12, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA ŚRÓDMIEŚCIE BIELSKO” - ulice: 1 Maja wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 1 do 25, Bohaterów Warszawy, gen. Stefana Grota-Roweckiego, Hugona Kołłątaja, Inwalidów, Karola Miarki, kpt. Aleksandra Kunickiego, Partyzantów nr nieparzyste od 3 do 37, pl. Żwirki i Wigury, Powstańców Śląskich, Przekop, Sukiennicza, Thomasa W. Wilsona, Wzgórze nr parzysty 18, Zamkowa wszystkie nr bez nr parzystego 8.

Obwodowa komisja wyborcza nr 33


Urząd Miejski w Bielsku-Białej, pl. Ratuszowy 6, 43-300 Bielsko-Biała

"OSIEDLE BIAŁA ŚRÓDMIEŚCIE” - ulice: Kierowa wszystkie nr parzyste, ks. Stanisława Stojałowskiego nr parzyste od 10 do końca, pl. Opatrzności Bożej, pl. Ratuszowy, Romana Dmowskiego, Stefanii Sempołowskiej nr nieparzysty 1, Władysława Broniewskiego nr parzyste od 4 do 18, nr nieparzyste od 1 do 9.

Obwodowa komisja wyborcza nr 34


Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Stanisława Szumca, ul. Akademii Umiejętności 1, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA GRUNWALDZKIEGO” - ulice: Akademii Umiejętności nr parzyste od 2 do 26, nr nieparzyste od 1 do 17, Astrów, Cicha, Cmentarna, Dawna, Dworkowa, Gabrieli Zapolskiej, Helmuta Kajzara, Jana Kiepury, Jana Lechonia, Joachima Lelewela nr parzyste od 2 do 18, nr nieparzyste od 1 do 9, Juliana Tuwima nr parzyste od 4 do 18, nr nieparzyste od 1 do 63b, Kazimierza Wierzyńskiego, Kierowa wszystkie nr nieparzyste, Kryniczna, Lipnicka nr parzyste od 2 do 112a bez nr 82, nr nieparzyste od 1 do 13, Marii Skłodowskiej-Curie, Mieczysława Stanclika, Stefana Kisielewskiego, Stefanii Sempołowskiej nr parzyste od 2 do 52, nr nieparzyste od 3 do 45, Tadeusza Rychlińskiego wszystkie nr nieparzyste, Wesoła, Władysława Broniewskiego nr parzyste od 20 do 44, nr nieparzyste od 11 do 29d, Władysława Łokietka, Wojciecha Bogusławskiego nr parzyste od 2 do 18, nr nieparzyste od 1 do 13, Zielona, Żywiecka nr parzyste od 16 do 42, nr nieparzyste od 5 do 49.

Obwodowa komisja wyborcza nr 35


Klub Samopomocy "Milusińscy", ul. Milusińskich 6, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA GRUNWALDZKIEGO” - ulice: Antoniego Czechowa, Energetyków, Jana Karola Chodkiewicza, Józefa Bema, Juliana Tuwima nr parzysty 2, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego nr parzysty 2, nr nieparzyste od 1 do 17, Księcia Józefa Poniatowskiego nr nieparzyste od 19 do końca, Milusińskich, Młodości, PCK, Radosna, Tadeusza Rychlińskiego wszystkie nr parzyste, Władysława Broniewskiego nr parzyste od 46 do końca, nr nieparzyste od 31 do końca, Xawerego Dunikowskiego nr parzyste od 2 do 16, nr nieparzyste od 1 do 51, Żywiecka nr parzyste od 44 do 88.

Obwodowa komisja wyborcza nr 36


Szkoła Podstawowa Nr 27 im. Janusza Kusocińskiego, ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 19, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA SŁONECZNEGO” - ulice: Aleksandrowicka nr parzyste od 2 do 26, Braci Gierymskich, Cieszyńska nr nieparzyste od 111 do 141, Jacka Malczewskiego, Józefa Chełmońskiego, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Mikołaja Reja wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 15 do końca, prof. dr. Mieczysława Michałowicza nr parzyste od 56 do końca, Zofii Kossak-Szczuckiej.
37 Szkoła Podstawowa Nr 27 im. Janusza Kusocińskiego, ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 19, 43-300 Bielsko-Biała Stały nie "CZĘŚĆ OSIEDLA SŁONECZNEGO” - ulice: Aleksandrowicka nr parzyste od 28 do 30, nr nieparzyste od 1 do 37, Cieszyńska nr nieparzyste od 81 do 109, Henryka Siemiradzkiego wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 17 do końca, Leopolda Staffa, Mikołaja Reja nr nieparzyste od 1 do 13, prof. dr. Mieczysława Michałowicza nr parzyste od 18 do 54, Skośna nr nieparzyste od 9 do końca, Zacisze, Zgody.

Obwodowa komisja wyborcza nr 38


Zespół Szkół Technicznych i Handlowych im. Franciszka Kępki, ul. Józefa Lompy 11, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA SŁONECZNEGO” - ulice: Artura Grottgera, Browarna nr parzyste od 12 do końca, nr nieparzyste od 15 do końca, Cieszyńska nr nieparzyste od 19 do 79, gen. Władysława Sikorskiego wszystkie nr parzyste, Henryka Siemiradzkiego nr nieparzyste od 1 do 15, Józefa Lompy, Juliana Fałata, NMP Królowej Polski, Partyzantów nr parzyste od 2 do 40, prof. dr. Mieczysława Michałowicza nr parzyste od 2 do 16, Sikornik, Skośna wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 1 do 7, Stefana Czarnieckiego, św. Anny, Tadeusza Rejtana, Zdrojowa.

Obwodowa komisja wyborcza nr 39


IV Liceum Ogólnokształcące im. KEN, ul. prof. dr. Mieczysława Michałowicza 55, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA BIELSKO POŁUDNIE”- ulice: Aleksandrowicka nr parzyste od 32 do końca, nr nieparzyste od 39 do końca, Chlebowa, Emila Zegadłowicza, Franciszka Kamińskiego, Grażyny, Jana Kochanowskiego nr parzyste od 42 do końca, wszystkie nr nieparzyste, Kamienicka wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 15 do końca, Karpacka nr parzyste od 10 do 80, nr nieparzyste od 47 do 53, Kolista nr parzyste od 2 do 12, Kornela Ujejskiego, Oświęcimska, Poprzeczna, prof. dr. Mieczysława Michałowicza nr nieparzyste od 11 do końca, Robotnicza, Widok nr parzyste od 2 do 4.

Obwodowa komisja wyborcza nr 40


Powiatowy Urząd Pracy, ul. Partyzantów 55, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA BIELSKO POŁUDNIE” - ulice: 1 Maja nr nieparzyste od 27 do końca, Ignacego Łukasiewicza, Jana Kochanowskiego nr parzyste od 2 do 40, Kamienicka nr nieparzyste od 1 do 13, Karpacka nr parzyste od 2 do 8, Młyńska, Parkowa, Partyzantów nr parzyste od 42 do 84, nr nieparzyste od 39 do 61, Piotra Czajkowskiego, pl. Adama Mickiewicza, prof. dr. Mieczysława Michałowicza nr nieparzyste od 1 do 9a, Stefana Batorego, Widok nr parzyste od 6 do końca, wszystkie nr nieparzyste, Władysława Stanisława Reymonta, Żywieckie Przedmieście.

Obwodowa komisja wyborcza nr 41


Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 4 im. Stanisława Staszica, ul. Maksyma Gorkiego 7, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA ZŁOTE ŁANY” - ulice: Akademii Umiejętności nr parzyste od 28 do 58, nr nieparzyste od 19 do 57, Ignacego Krasickiego wszystkie nr nieparzyste, Joachima Lelewela nr parzyste od 20 do końca, nr nieparzyste od 21 do końca, Maksyma Gorkiego, Teofila Aleksandra Lenartowicza nr parzyste od 2 do 12, nr nieparzyste od 1 do 13, Włodzimierza Majakowskiego, Wojciecha Bogusławskiego nr parzyste od 20 do końca, nr nieparzyste od 15 do końca, Żywiecka nr nieparzyste od 51 do 89.

Obwodowa komisja wyborcza nr 42


Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Jerzego Kukuczki, ul. Teofila Aleksandra Lenartowicza 17, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA ZŁOTE ŁANY” - ulice: Joachima Lelewela nr nieparzyste od 11 do 19, Juliana Tuwima nr parzyste od 20 do 64, Jutrzenki nr parzyste od 2 do 10, nr nieparzyste od 1 do 9, Karowa, Teofila Aleksandra Lenartowicza nr parzyste od 14 do końca, nr nieparzyste od 15 do końca.

Obwodowa komisja wyborcza nr 43


Przedszkole Integracyjne Nr 2, ul. Łagodna 16, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA ZŁOTE ŁANY” - ulice: Akademii Umiejętności nr parzyste od 60 do 66, nr nieparzyste od
59 do 67, Bolesława Prusa nr parzyste od 2 do 8, nr nieparzyste od 1 do 15, Ignacego Krasickiego wszystkie nr parzyste, Jutrzenki nr parzyste od 24 do końca, Łagodna nr nieparzyste od 1 do 17, Żywiecka nr nieparzyste od 91 do 97.

Obwodowa komisja wyborcza nr 44


Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Łagodna 26, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA ZŁOTE ŁANY” - ulice: Akademii Umiejętności nr parzyste 68 i od 76c do końca, nr nieparzyste od 69 do końca, Dobra nr nieparzyste od 23 do końca, Łagodna nr parzyste od 8 do 48, Majowa nr parzyste od 12 do końca, Osadnicza nr parzyste od 2 do 20, nr nieparzyste od 3 do 9, Wiejska nr parzyste od 2 do 6, nr nieparzyste od 1 do 5.

Obwodowa komisja wyborcza nr 45


Przedszkole Nr 50, ul. Łagodna 27a, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA ZŁOTE ŁANY” - ulice: Jutrzenki nr nieparzyste od 31 do końca, Łagodna nr nieparzyste od 19 do 47, Podgórze nr parzyste od 16 do 20.

Obwodowa komisja wyborcza nr 46


II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka, ul. Jutrzenki 13, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA ZŁOTE ŁANY” - ulice: Jutrzenki nr parzyste od 12 do 22, nr nieparzyste od 11 do 29, Liściasta nr 44, Łagodna nr nieparzyste od 49 do 55, Podgórze nr parzyste od 2 do 14 i od 22 do końca, wszystkie nr nieparzyste, Złotych Kłosów nr parzyste od 22 do 52, nr nieparzyste od 23 do końca.

Obwodowa komisja wyborcza nr 47


II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka, ul. Jutrzenki 13, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA ZŁOTE ŁANY” - ulice: Jakuba Glasnera, Jana Grabowskiego, Juliana Tuwima nr parzyste od 66 do końca, nr nieparzyste od 65 do końca, Kazimiery Alberti, Łagodna nr nieparzyste od 57 do końca, Mariana Langiewicza nr nieparzyste od 1 do 11, Siewna, Urodzajna, Złotych Kłosów nr parzyste od 52a do końca.

Obwodowa komisja wyborcza nr 48


Miejski Dom Kultury, ul. Podgórna 29, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA LIPNIK” - ulice: Admiralska, Czajek, Czyżyków, Danielowa, Do Niwki, Fregaty, Grabowa, Jachtowa, Jastrzębia, Kaperska, Kapitańska, Krakowska nr nieparzyste od 163 do końca, nr parzyste od 128 do końca, Krańcowa nr nieparzyste od 1 do 165, Krzyżowa, Limbowa, Lipnicka nr nieparzyste od 65 do końca, Łosiowa, Miedziana, Nad Jarem, Plastyków, Platynowa, Podgórna, Polna wszystkie nr nieparzyste, nr parzyste od 258 do końca, Przelotna, Ptasia, Reksia, Reniferów, Rycerska, Sikorek, Sokola, Spacerowa, Stanisława Przybyszewskiego nr parzyste od 12 do końca, Szczygłów, św. Franciszka, Świerkowa, Wiązowa, Wiosenna, Wróblowicka wszystkie nr nieparzyste.

Obwodowa komisja wyborcza nr 49


Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Władysława Jagiełły, ul. Lipnicka 226, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA LIPNIK”-ulice: Babiego Lata, Bosmańska, Chełmska, Dolnośląska, Gdańska, Górnośląska, Hetmańska, Jana Kazimierza, Kaliska, Kasztelańska wszystkie nr nieparzyste, nr parzyste od 2 do 46, Korabia, ks. Stanisława Brzóski nr nieparzyste od 1 do 157, nr parzyste od 2 do 150, Kujawska, Legnicka, Leśna, Lipnicka nr parzyste od 112d do końca, Lubelska, Małopolska, Odrzańska, Opolska, Orawska, Piotrkowska, Polna nr parzyste od 2 do 256, Pomorska, Senatorska, Siedlecka, Sieradzka, Skowronków, Słupska, Tarnowska, Toruńska, Warmińska, Wielkopolska, Władysława IV, Władysława Żeleńskiego, Wróblowicka wszystkie nr parzyste, Wspólna nr nieparzyste od 1 do 5, nr parzyste od 2 do 4, Zamojska, Złote Łany, Żuławska.

Obwodowa komisja wyborcza nr 50


Przedszkole Nr 24, ul. Stefanii Sempołowskiej 52, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA LESZCZYNY” - ulice: Akademii Umiejętności nr parzyste od 70 do 76b, Błękitna, Bolesława Prusa nr parzyste od 10 do 28, nr nieparzyste od 17 do 39, gen. Bora-Komorowskiego, Jana Kasprowicza, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego nr parzyste od 2a do końca, nr nieparzyste od 19 do końca, Księcia Józefa Poniatowskiego wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 1 do 17, Leszczyńska, Łagodna nr parzyste od 2 do 6, Majowa nr parzyste od 2 do 10, Orzechowa, Partyzantów nr nieparzysty 117, Piękna, Piotra Bardowskiego, Składowa, Stefanii Sempołowskiej nr parzyste od 54 do końca, nr nieparzyste od 47 do końca, Straconki nr parzyste od 2 do 4, nr nieparzyste od 1 do 5, Tadeusza Kościuszki, Xawerego Dunikowskiego nr parzyste od 18 do końca, nr nieparzyste od 53 do końca, Żywiecka nr parzyste od 90 do 130, nr nieparzyste od 99 do 115.

Obwodowa komisja wyborcza nr 51


Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Straconki 25, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA LESZCZYNY” - ulice: Bacówka, Barska, Beskidzka, Bolesława Prusa nr parzyste od 30 do końca, nr nieparzyste od 41 do końca, Dobra wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 9 do 21, Dojazdowa wszystkie nr nieparzyste, Góralska nr parzyste od 10 do końca, wszystkie nr nieparzyste, Górska nr nieparzyste od 5 do 9c, Juliana Ursyna Niemcewicza, Konna, Łagodna nr parzyste od 50 do końca, Miernicza nr parzyste od 2 do 122, nr nieparzyste od 1 do 41, Nowa, Osadnicza nr parzyste od 22 do końca, nr nieparzyste od 15 do 23, Pod Stokiem, Sąsiedzka nr parzysty 2, nr nieparzyste od 1 do 3, Skromna wszystkie nr nieparzyste, Straconki nr parzyste od 6 do 16 i od 68 do 118, nr nieparzyste od 7 do 25 i od 65 do 117, Szczęśliwa, Ukryta, Wiejska nr parzyste od 8 do końca, nr nieparzyste od 7 do końca, Złotych Kłosów nr parzyste od 8 do 20 i nr nieparzyste od 1 do 21, Zygmunta III Wazy, Źródlana nr nieparzyste od 13 do końca, Żurawia, Żywiecka nr parzyste od 132 do 156, nr nieparzyste od 117 do 129.


Obwodowa komisja wyborcza nr 52


Przedszkole Nr 6, ul. Góralska 4, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA LESZCZYNY” - ulice: Basztowa, Bolesława Śmiałego, Bracka, Chmurna, Dobra nr nieparzyste od 1 do 7, Dojazdowa wszystkie nr parzyste, Góralska nr parzyste od 2 do 8, Górska nr parzyste od 2 do 18, nr nieparzyste od 1 do 3a i od 11 do 17, Jaśminowa, Jeździecka, Koszykowa, Kukułek, Letnia, Łęgowa, Mariana Langiewicza nr parzyste od 2 do 18, Miernicza nr parzyste od 124 do 128, nr nieparzyste od 43 do 49, Miodowa, Morska, Osadnicza nr nieparzyste od 25 do końca, Pawia, Płaska, Sąsiedzka nr parzyste od 4 do końca, nr nieparzyste od 5 do końca, Sielska, Skromna wszystkie nr parzyste, Straconki nr parzyste od 18 do 66 i od 120 do końca, nr nieparzyste od 27 do 63 i od 119 do końca, Turystyczna, Wczasowa nr nieparzyste od 1 do 115, Złotych Kłosów nr parzyste od 2 do 6, Żubrów, Żywiecka nr parzyste od 158 do 220, nr nieparzyste od 131 do 175, Źródlana wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 1 do 11.

Obwodowa komisja wyborcza nr 53


Miejski Dom Kultury, ul. Żywiecka 302, 43-300 Bielsko-Biała

"OSIEDLE MIKUSZOWICE KRAKOWSKIE” - ulice: Bajki, Chmielna, Ciesielska, Cyprysowa, Dolna, gen. Stanisława Maczka, Glebowa, Grochowa, Grodowa, Gruszowa, Hebanowa, Jaglana, Jałowcowa, Jana Christiana Andersena, Kolejowa, Kosmiczna, Krowoderska, ks. Jana Kusia, Lechicka, Mahoniowa, Malinowa, Mazowiecka, Mokra, Monterska, Morelowa, Narciarska, Nasypowa, Niska, Nizinna, Okopowa, Olszynowa, Owocowa, Paproci, Pasieczna, Pasterska, Piaskowa, Podhalańska, Prosta, Przemysłowa, Przędzalnicza, Rolna, Sielanka, Skwerowa, Słowików, Sokolska, Sportowa, Stalowa, Stolarska, Strumienna, Śnieżna, Tkacka, Turniowa, Urocza, Warzywna, Wczasowa wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 117 do końca, Wiklinowa, Zajęcza, Żywiecka nr parzyste od 222 do końca, nr nieparzyste od 177 do końca.

Obwodowa komisja wyborcza nr 54


Szkoła Podstawowa Nr 26 im. Zygmunta Lubertowicza, ul. Złoty Potok 7, 43-300 Bielsko-Biała

"OSIEDLE STRACONKA” - ulice: Aleksandra Waszkowskiego, Anyżowa, Bażantów, Biegunowa, Bierna, Błońska, Bobowa, Borsucza, Cynkowa, Czupel, Dereniowa, Dolinowa, Drewniana, Drozdów, Goryczkowa, Górska nr parzyste od 20 do końca, nr nieparzyste od 19 do końca, Groniczek, Jeleniowa, Kamienna, Kasztelańska nr parzyste od 48 do końca, Konarowa, ks. Stanisława Brzóski nr parzyste od 152 do końca, nr nieparzyste od 159 do końca, Lisia, Łupkowa, Małej Straconki, Mariana Langiewicza nr parzyste od 20 do końca, nr nieparzyste od 13 do końca, Matecznik, Matowa, Miernicza nr parzyste od 132 do końca, nr nieparzyste od 51 do końca, Pikowa, Pliszek, Przepiórek, Rajdowa, Roślinna, Równikowa, Rybna, Saneczkowa, Skibowa, Sodowa, Sowia, Stefana Bobrowskiego, Wilcza, Wspólna nr parzyste od 6 do końca, nr nieparzyste od 7 do końca, Zawodzie, Złoty Potok, Zwrotnikowa, Żabia.

Obwodowa komisja wyborcza nr 55


Siedziba Rady Osiedla "Aleksandrowice", ul. Wrzosowa 20, 43-300 Bielsko-Biała

"OSIEDLE ALEKSANDROWICE” - ulice: Adama Bunscha, Agrestowa, Aleja gen. Władysława Andersa nr nieparzyste od 187 do 255, Antenowa, Babiogórska wszystkie nr parzyste, Begonii, Cieszyńska nr nieparzyste od 143 do 331, Cisowa, Elizy Orzeszkowej nr parzyste od 2 do 64, nieparzyste od 1 do 37, Gajowa, Hiacyntów, Jedności, Jodłowa, Józefa Mireckiego, Juliusza Osterwy, Klonowa, Lotnicza, Malwowa, Modrzewiowa, Nasienna, Olszowa, Poziomkowa, Smolna, Sosnowa, Szarotki, św. Maksymiliana Kolbego, Wałachowej, Wrzosowa, Zwardońska wszystkie nr parzyste.

Obwodowa komisja wyborcza nr 56


Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej, ul. Sternicza 4, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA BESKIDZKIEGO” - ulice: Elizy Orzeszkowej nr nieparzyste od 85 do 87, Goleszowska nr parzyste od 10 do końca, nr nieparzyste od 11 do końca, Skoczowska nr nieparzyste od 5 do końca, Sternicza nr parzyste od 30 do końca, nr nieparzyste od 25 do końca, Suska.

Obwodowa komisja wyborcza nr 57


Przedszkole Nr 55, ul. Sternicza 4, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA BESKIDZKIEGO” - ulice: Andrychowska, Babiogórska nr nieparzyste od 61 do końca, Elizy Orzeszkowej nr nieparzyste od 39 do 83, Goleszowska nr parzyste od 2 do 8, nr nieparzyste od 1 do 9, Wadowicka.

Obwodowa komisja wyborcza nr 58


Dom Dziennego Pobytu dla Osób Starszych i Niepełnosprawnych, ul. Sternicza 8a, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA BESKIDZKIEGO” - ulice: Aleja gen. Władysława Andersa nr nieparzyste od 147 do 185, Babiogórska nr nieparzyste od 1 do 59, Skoczowska wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 1 do 3, Sternicza nr parzyste od 2 do 28, nr nieparzyste od 1 do 23.

Obwodowa komisja wyborcza nr 59


Szkoła Podstawowa Nr 37 im. gen. Mariusza Zaruskiego, ul. Doliny Miętusiej 5, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA KARPACKIEGO” - ulice: Aleja gen. Władysława Andersa nr parzyste od 82 do 126, Bartnicza, Filomatów, Karpacka nr nieparzyste od 1 do 45, Kolista nr nieparzyste od 1 do 17, Morskie Oko nr parzyste od 2 do 22, nr nieparzyste od 1 do 25, Pięciu Stawów, Roztoki nr nieparzysty 7, Żyzna.

Obwodowa komisja wyborcza nr 60


Szkoła Podstawowa Nr 37 im. gen. Mariusza Zaruskiego, ul. Doliny Miętusiej 5, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA KARPACKIEGO” - ulice: Doliny Miętusiej nr parzyste od 12 do końca, wszystkie nr nieparzyste, Roztoki wszystkie nr bez nr nieparzystego 7.

Obwodowa komisja wyborcza nr 61


Szkoła Podstawowa Nr 37 im. gen. Mariusza Zaruskiego, ul. Doliny Miętusiej 5, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA KARPACKIEGO” - ulice: Aleja gen. Władysława Andersa nr parzyste od 2 do 80, nr nieparzyste od 51 do 119, Doliny Miętusiej nr parzyste od 2 do 10, Drużyny, gen. Józefa Kustronia nr parzyste od 2 do 18, gen. Kazimierza Sosnkowskiego nr parzyste od 2 do 20, nr nieparzyste od 1 do 19, gen. Mariusza Zaruskiego, Giewont, Klemensa Matusiaka, Kolista nr nieparzyste od 19 do 49, Kowalska nr parzyste od 34 do końca, Morskie Oko nr parzyste od 24 do końca, nr nieparzyste od 27 do końca, Partyzantów nr parzyste od 98 do 102, Zajazdowa, Zbożowa.

Obwodowa komisja wyborcza nr 62


Siedziba Rady Osiedla "Kamienica", ul. Karpacka 119, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA KAMIENICA” - ulice: Altanowa, Aleja gen. Władysława Andersa nr nieparzyste od 121 do 145, Barwna, Bazarowa, Cała, Działowa wszystkie nr parzyste, Elizy Orzeszkowej nr parzyste od 66 do końca, nr nieparzyste od 89 do końca, gen. Andrzeja Galicy, gen. Franciszka Latinika, gen. Kazimierza Sosnkowskiego nr parzyste od 22 do końca, nr nieparzyste od 21 do końca, gen. Stanisława Szeptyckiego, Janisława Grondysa, Karpacka nr parzyste od 82 do 156, nr nieparzyste od 55 do 151, Kolista nr parzyste od 14 do 96, nr nieparzyste od 51 do 101, Kowalska nr nieparzyste od 39 do końca, Krzemienna, Niwna, płk. Karola Zagórskiego, por. Jana Łyska, Rajska, rotmistrza Witolda Pileckiego, Stefana Starzyńskiego, Złota, Zwardońska wszystkie nr nieparzyste.

Obwodowa komisja wyborcza nr 63


ZIAD Bielsko-Biała S. A., Aleja Armii Krajowej 220, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA KAMIENICA” - ulice: Aleja Armii Krajowej nr parzyste od 2 do 250, nr nieparzyste od 1 do 81, Aleja gen. Władysława Andersa nr nieparzyste od 1 do 49, Azaliowa, Bednarska, Bliska, Blokowa wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 21 do końca, Bobrowa, Bociania, Borowa, Brzoskwiniowa, Chłodna, Czapli, Daleka, Daliowa, Falista nr parzyste od 2 do 58, nr nieparzyste od 1 do 61, gen. Józefa Kustronia nr parzyste od 20 do 74, nr nieparzyste od 1 do 75, Gerberów, Gęsia, Gilów, Głogowska, Gościnna nr parzyste od 2 do 36, nr nieparzyste od 1 do 25, Goździków, Górna, Kacza, Karbowa nr parzyste od 2 do 38, Kolibrów, Koralowa, Kormoranów, Kowalska nr parzyste od 2 do 32, nr nieparzyste od 1 do 33, Krogulcza, Krucza, Margaretek, Młodzieżowa nr parzyste od 26 do końca, nr nieparzyste od 25 do końca, Motyli, Nagietek, Partyzantów nr parzyste od 86 do 96 i od 104 do 148, nr nieparzyste od 61a do 165 bez nr 117, Puszczyków, Szara, św. Andrzeja Boboli nr nieparzyste od 1 do 45, Zbigniewa Cybulskiego.

Obwodowa komisja wyborcza nr 64


Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej Nr 23, ul. Karpacka 127, 43-300 Bielsko-Biała

"CZEŚĆ OSIEDLA KAMIENICA” - ulice: Adama Staszki, Antoniego Nikla, Borówkowa, Działowa wszystkie nr nieparzyste, Falista nr parzyste od 60 do końca, nr nieparzyste od 63 do końca, Franciszka Wojnara, gen. Leopolda Okulickiego, gen. Tadeusza Kutrzeby, gen. Wacława Przeździeckiego, Gościnna nr parzyste od 38 do końca, nr nieparzyste od 27 do końca, Jana Szajtera, Jazowa, Jeżynowa, Karbowa nr parzyste od 40 do końca, nr nieparzyste od 37 do końca, Karpacka nr parzyste od 158 do końca, nr nieparzyste od 153 do końca, Kolista nr parzyste od 98 do końca, nr nieparzyste od 103 do końca, Lechosława Marszałka, Łowiecka wszystkie nr nieparzyste, Łuczników, Macierzy Szkolnej, Owsiana, Porzeczkowa, Ruciana, Rysia, Sierpowa, Skarpowa, Uroczysko, Władysława Nehrebeckiego.

Obwodowa komisja wyborcza nr 65


Dom Kultury "Mikuszowice Śląskie", ul. Olszówka 20, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA MIKUSZOWICE ŚLĄSKIE”- ulice: Aleja Armii Krajowej nr parzyste od 252 do końca, nr nieparzyste od 83 do końca , Andrzeja Małkowskiego, Bałtycka, Cygański Las, Długa nr nieparzyste od 59 do końca, Edwarda Zajączka, Elżbiety Lohman, Gotycka, Grotowa, Grzybowa, Halna, Jaworowa, Junacka, Kaktusowa, Karbowa nr nieparzyste od 1 do 35, Karola Ambrożego, Krokusowa, Laskowa nr parzyste od 68 do końca, nr nieparzyste od 15 do końca, Ładna, Łączna, Miła, Młodzieżowa nr parzyste od 2 do 24, nr nieparzyste od 1 do 23, Olszówka nr parzyste od 20 do końca, nr nieparzyste od 29 do końca, Podleśna, Równa, Różana, Rzeczna nr nieparzysty 1, Sarnia, Skalna, Skrajna, Sporna, Stefanki, św. Andrzeja Boboli wszystkie nr parzyste, Władysława Cieśli, Wspaniała, Zygmunta Drobniewicza, Żołędziowa.

Obwodowa komisja wyborcza nr 66


Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Księdza Jana Twardowskiego, ul. Pocztowa 28a, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA MIKUSZOWICE ŚLĄSKIE” - ulice: Blokowa nr nieparzyste od 1 do 19, Bystrzańska nr parzyste od 2 do 64, nr nieparzyste od 1 do 25, Ciasna, Cienista, Czołgistów wszystkie nr nieparzyste, Derkaczy, Długa wszystkie nr parzyste, nr nieparzyste od 1 do 57, Dzięciołów, Fabryczna, Filatelistów, gen. Józefa Kustronia nr parzyste od 88 do końca, nr nieparzyste od 77 do końca, Głucha, Hufcowa, Jemiołowa, Kalinowa, Kąpielowa, Kolorowa, Kozielska, Laskowa nr parzyste od 2 do 66A, nr nieparzyste od 1 do 13, Lniana, Olszówka nr parzyste od 2 do 18, nr nieparzyste od 1 do 27a, Partyzantów nr parzyste od 150 do końca, nr nieparzyste od 167 do końca, Pocztowa nr parzyste od 2 do 28b, nr nieparzyste od 1 do 21, Pokoju, Przełom, Przyjemna, Pszczela, Rzeczna wszystkie nr bez numeru nieparzystego 1, Sadowa, Srebrna wszystkie nr nieparzyste, Startowa, Sucha, Szeroka wszystkie nr nieparzyste, św. Andrzeja Boboli nr nieparzyste od 47 do końca, Tenisowa, Trzmielów, Ustronie nr parzyste od 2 do 4, nr nieparzyste od 1 do 3, Wierchowa, Wolska, Zamknięta, Żelazna.

Obwodowa komisja wyborcza nr 67


Akademia Techniczno-Humanistyczna, ul. Willowa 2 - Budynek B - 27, 43-300 Bielsko-Biała

"CZĘŚĆ OSIEDLA MIKUSZOWICE ŚLĄSKIE” - ulice: Argentyna, Bystrzańska nr parzyste od 66 do końca, nr nieparzyste od 27 do końca, Chabrowa, Czołgistów wszystkie nr parzyste, Gołębia, Górnicza, Ignacego Domeyki, Jabłeczna, Jaskółcza, Kurkowa, Modra, Ochota wszystkie nr parzyste, Orla, Piwna, Pocztowa nr parzyste od 30 do końca, nr nieparzyste od 23 do końca, Pogodna, Promienna, Przedwiośnie, Srebrna wszystkie nr parzyste, Szeroka wszystkie nr parzyste, Szpaków, Tęczowa, Ustronie nr parzyste od 6 do końca, nr nieparzyste od 5 do końca, Willowa, Zakładowa, Zimorodków, Zorzy.

Obwodowa komisja wyborcza nr 68


Dom Pomocy Społecznej dla Osób Starszych, ul. Żywiecka 15, 43-300 Bielsko-Biała,

ulice: Żywiecka 15

Obwodowa komisja wyborcza nr 69


Oddział Zewnętrzy w Bielsku-Białej Zakładu Karnego w Cieszynie,

ul. Juliusza Słowackiego 15a, 43-300 Bielsko-Biała Zakład karny nie ulice: Juliusza Słowackiego 15a

Obwodowa komisja wyborcza nr 70


Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II Szpital Miejski, ul. Stanisława Wyspiańskiego 21, 43-300 Bielsko-Biała

Zakład leczniczy, ulice: Stanisława Wyspiańskiego 21


Obwodowa komisja wyborcza nr 71


Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II Szpital Miejski,

ul. Wyzwolenia 18, 43-300 Bielsko-Biała Zakład leczniczy nie ulice: Wyzwolenia 18

Obwodowa komisja wyborcza nr 72


Beskidzkie Centrum Onkologii im. Jana Pawła II Szpital Miejski, ul. Emilii Plater 17, 43-300 Bielsko-Biała

Zakład leczniczy, ulice: Emilii Plater 17

Obwodowa komisja wyborcza nr 73


Szpital Wojewódzki, al. Armii Krajowej 101, 43-300 Bielsko-Biała

Zakład leczniczy, al. Armii Krajowej 101

Obwodowa komisja wyborcza nr 74


Dom Pomocy Społecznej "Dom Nauczyciela", ul. Pocztowa 14a, 43-300 Bielsko-Biała

Dom pomocy społecznej, ulice: Pocztowa 14a

Obwodowa komisja wyborcza nr 75


Dom Pomocy Społecznej dla Przewlekle Chorych, ul. Olimpijska 11, 43-300 Bielsko-Biała

Dom pomocy społecznej, ulice: Olimpijska 11

Obwodowa komisja wyborcza nr 76


Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca II Oddział Kardiologiczno-Kardiochirurgiczny w Bielsku-Białej, al. Armii Krajowej 101, 43-300 Bielsko-Biała

Zakład leczniczy, al. Armii Krajowej 101

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.