Wiadomości

  • 26 czerwca 2020
  • wyświetleń: 3827

Dom energooszczędny może powstać nawet w 3 miesiące!

Artykuł sponsorowany:

Tylko dziś i jutro (26-27.06.2020) możesz zobaczyć, jak powstaje dom z ceramicznych prefabrykatów keramzytowych.

Abakon


Firma Abakon, obecna na naszym lokalnym terenie od 2003 roku, oddała w ręce klientów ponad 1100 domów wybudowanych w technologii, która jest połączeniem tradycyjnej budowy z nowoczesną prefabrykacją. W domach z keramzytu nie ma konieczności wykonania prac mokrych, które w znaczący sposób wydłużają czas budowy. Ściany domów nie wymagają tynków wewnętrznych i ich sezonowania - wystarczą cienkie gładzie. Na etapie prefabrykacji wykonane są podejścia pod instalację elektryczną i teletechniczną. Nowe domy wyposażone są w optymalne systemy grzewcze i odnawialne źródła energii. Firma Abakon proponuje sprawdzone rozwiązania - kilkunastoletnie doświadczenie w budowie domów z keramzytu pozwala na dopasowanie możliwości technicznych do indywidualnych potrzeb klientów.

Dużą zaletą jest kompleksowa budowa - od wykonania projektu domu, po jego wykończenie pod klucz. W ramach umowy klient otrzymuje:
  • kierownika budowy,
  • gwarancję niezmienności ceny,
  • projekt domu,
  • niezbędną dokumentację techniczną,
  • uzgodnienia branżowe,
  • pozwolenie na budowę,
  • gwarancję na wybudowany dom,
  • pełną obsługę doradcy finansowego.


Abakon


Domy z keramzytu charakteryzują się wygodą i funkcjonalnością. Co więcej, są to domy energooszczędne i ekologiczne. Dzięki temu użytkowanie takiego budynku jest zarówno tańsze, jak i bardziej przyjazne dla środowiska. Trwałość stosowanych materiałów sprawia, że domy są również ognioodporne.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda dom budowany prze firmę Abakon, masz taką możliwość już piątek i sobotę. Firma organizuje dzień otwarty na budowie według autorskiego projektu. To idealna okazja do tego, aby zobaczyć stan surowy otwarty. Doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania, doradzą przy wyborze odpowiedniego projektu i podzielą się bogatym doświadczeniem.

Oprócz projektów autorskich, realizujemy również projekty indywidualne oraz projekty innych pracowni. Modyfikujemy je i dostosowujemy to stosowanej przez nas technologii. Dzięki temu możemy wybudować każdy dom, który będzie w pełni dopasowany do indywidualnych potrzeb jego przyszłych mieszkańców - mówi Jakub Dębowski, autoryzowany przedstawiciel handlowy.

DNI OTWARTE NA BUDOWIE 26-27 czerwca w Górkach Wielkich.KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ NA DZIEŃ OTWARTY: https://www.abakon.com/dzien-otwarty-gorki-wielkie

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno uczestników wydarzenia, jak i organizatorów, wprowadziliśmy szereg środków ostrożności. Prosimy Państwa o wypełnienie formularza, abyśmy mogli telefoniczne ustalić dogodną godzinę wizyty na budowie. W trakcie rozmowy podamy również dokładną lokalizację Dnia Otwartego. Wszystko po to, aby na terenie budowy nie znajdowało się więcej osób, niż zezwalają na to przepisy. - podkreśla Jakub Dębowski. Chcemy Państwu zagwarantować bezpieczne warunki, dlatego też ilość osób biorąca udział w wydarzeniu jest ograniczona. Przypominamy też, że spotkanie odbywa się na budowie - dlatego w miarę możliwości, prosimy, aby nie zabierać ze sobą dzieci. Jeśli jednak jest taka konieczność, to prosimy o zapewnienie należytej opieki podopiecznym we własnym zakresie.

Jeśli termin dnia otwartego nie jest odpowiedni, to jest na to rozwiązanie - akcja ,,Wpadnij na chatę’’, w której samemu można wybrać nie tylko dogodny termin spotkania, ale również lokalizację. Więcej szczegółów akcji na stronie internetowej https://www.abakon.com/mapa-dni-otwarte

Abakon


Do zobaczenia, Zespół ABAKON