Wiadomości

  • 25 czerwca 2020
  • 29 czerwca 2020
  • wyświetleń: 4714

29 czerwca kolejna zmiana organizacji ruchu na Cieszyńskiej

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej poinformował, że w poniedziałek, 29 czerwca na czas przebudowy ulicy Cieszyńskiej zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu, obejmująca roboty drogowe na skrzyżowaniu ulic: Cieszyńskiej, Stawowej oraz Szarotki, która ma związek z pierwszym etapem budowy nowego ronda.

Praca wre na Cieszyńskiej. Droga nabiera kształtów - 01.05.2020
Praca wre na Cieszyńskiej. Droga nabiera kształtów - 01.05.2020 · fot. MZD Bielsko-Biała


Tymczasowa organizacja ruchu wprowadza przejezdność „na wprost” przez rondo jak na skrzyżowaniu zwykłym, na głównym kierunku „Wapienica - centrum Bielsko-Biała” i „centrum Bielsko-Biała - Wapienica”
Wjazd na skrzyżowanie z ul. Stawową i ul. Szarotki będzie podporządkowany znakiem STOP (B-20). Z i na ul. Szarotki i ul. Begonii dopuszczony będzie ruch autobusów i ruch dojazdowy do posesji na zamkniętym odcinku ulicy.

Na odcinku długości 150 m ul. Cieszyńskiej, za skrzyżowaniem z ul. Klonową wprowadzone będzie zawężenie jezdni do jednego, skrajnego pasa jezdni a ruch wahadłowy sterowany będzie sygnalizacją świetlną.

Utrudnienia potrwają do 7 sierpnia 2020 r.

mp / bielsko.info

źródło: MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.